Infostart.hu
eur:
353.83
usd:
310.78
bux:
139790.13
2026. június 27. szombat László

Négyen előzetesen letartóztatásban az ercsi verekedés résztvevői közül

Előzetes letartóztatásba helyezett négy fiatalt a bíróság csütörtökön az Ercsiben a hétvégén történt csoportos garázdaság résztvevői közül. Egy gyanúsított szabadlábon védekezik, hárman őrizetben vannak, három résztvevőt pedig még keresnek - közölte az MTI -vel a rendőrség.

A vasárnapra virradóra történt tömegverekedés résztvevői közül 11 embert azonosított a rendőrség - mondta el a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.

Mint R. Szabó Ágnes felidézte, a sörözőbe betérő társaság látszólag minden ok nélkül támadt rá a vendéglátóhelyen szórakozókra, táncolókra.

Előbb a sörözőbe, majd annak diszkórészébe mentek be, ahol vita, kiabálás, veszekedés tört ki, majd rövidesen tettlegességre is sor került, amelyben ketten súlyosan, ketten könnyen megsérültek.

A megtámadott fiatalok és hozzátartozóik a garázdaság és az erőszak elleni tiltakozásként a jövő hétre demonstrációt szerveznek a város polgármesteri hivatala elő, amelyet bejelentettek a rendőrségnek - közölte R. Szabó Ágnes.

Címlapról ajánljuk
Egészségügyi miniszter: aki most szabadtéri rendezvényre megy, jól gondolja meg, mit csinál

Egészségügyi miniszter: aki most szabadtéri rendezvényre megy, jól gondolja meg, mit csinál

Hegedűs Zsolt szerint a hőség nem egyszerű kellemetlenség, hanem komoly egészségi kockázatot jelent és különösen veszélyeztetettek az idősek, a várandósok, a kisgyermekek, a krónikus betegek, a szív- és érrendszeri betegségben érintettek, valamint azok, akik rosszul viselik a nagy meleget.
inforadio
ARÉNA
2026.06.29. hétfő, 18:00
Kovács Károly
a Magyar Víz- és Szennyvíztechnikai Szövetség elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×