Infostart.hu
eur:
384.85
usd:
334.09
bux:
0
2026. április 4. szombat Izidor

Fojtogatta a tanárnőt a felbőszült anya

Fojtogatta a gyermekeit fegyelmező pedagógust egy asszony kedden a Heves megyei Dormánd iskolájában. Azért támadt rá a tanárnőre, mert a nevelő egy nappal korábban szóbeli figyelmeztetésben részesítette egy iskolai szabályszegés miatt két gyermeket.

Fojtogatta a gyermekeit oktató pedagógust egy szülő kedden a Heves megyei Dormánd iskolájában - tájékoztatta a rendőrség az MTI-t.

Az asszony azért támadt rá a tanárnőre, mert a nevelő egy nappal korábban szóbeli figyelmeztetésben részesítette egy iskolai szabályszegés miatt két gyermeket - közölte a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője.

Soltész Bálint elmondta: a dorgálás olyannyira felháborította a gyerekek anyját, hogy már hétfőn, az iskolában megtartott ünnepséget követően is megjelent az intézményben, ahol szidalmazta és életveszélyesen megfenyegette a pedagógust.

Ám nem érte be ennyivel: kedden is visszament az iskolába, és ekkor már tettleg bántalmazta a tanárnőt, aki nyolc napon belül gyógyuló sérüléseket szenvedett.

A füzesabonyi rendőrkapitányság közfeladatot ellátó személy elleni erőszak elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást az erőszakos asszony ellen - mondta a referens.

Az iskolai erőszakos események miatt Hiller István szakmai bizottságot hívott életre, mely keddi ülésén jelentést fogadott el a helyzetről, melyben úgy fogalmaznak: Nem olyan mértékű az iskolai erőszak, amely drasztikus beavatkozást igényelne.

Címlapról ajánljuk

Magasról tesznek a vitorlás illemre: WC-nek használják a Balatont

Komoly ökológiai kockázatot jelent a Balaton számára a hajózási kultúra hiánya, ugyanis a vitorlázók egy része a tóba üríti a szennyvizet és az emberi fekáliát. Vasas Gábor, a HUN-REN Balatoni Limnológiai Kutatóintézet főigazgatója szerint a felelőtlen emberi magatartás és a klímaváltozás együttesen drasztikus változásokat idézhet elő a tó élővilágában.
inforadio
ARÉNA
2026.04.07. kedd, 18:00
Schiffer András
ügyvéd, volt országgyűlési képviselő
Mélyen orosz területeken hajtott végre dróncsapást Ukrajna, lebénult az orosz olajexport – az ukrajnai háború fejleményei szombaton

Mélyen orosz területeken hajtott végre dróncsapást Ukrajna, lebénult az orosz olajexport – az ukrajnai háború fejleményei szombaton

Az 1500. napjába lépett az ukrajnai háború szombaton. Hajnalban ukrán drón- és rakétacsapások érték Dél-Oroszországot, legalább egy ember meghalt, többen megsérültek, és egy külföldi zászló alatt hajózó hajón is tűz ütött ki az Azovi-tengeren. Közben az ukrán támadások az orosz kézen lévő zaporizzsjai területek energiaellátását is megzavarták, miközben az orosz olajexport számára kulcsfontosságú balti kikötők továbbra sem tudnak teljes kapacitással működni. Tudósításunk az ukrajnai háború legfrissebb fejleményeiről

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×