Infostart.hu
eur:
386.77
usd:
331.88
bux:
118150.34
2026. január 13. kedd Veronika
Albärt, a 2024-es németországi labdarúgó-Európa-bajnokság hivatalos kabalafigurája az Henri Delaunay-kupával, a bajnokság trófeájával a berlini Brandenburgi kapu előtt 2024. április 25-én. A kupa végigjárta a 2024-es németországi torna helyszíneit. A tornát 2024. június 14. és július 14. között rendezik Németországban.
Nyitókép: MTI/EPA/Filip Singer

Labdarúgó-Eb: már játék nélkül is sokat lehet keresni – mutatjuk a pénzdíjakat

A németországi labdarúgó Európa-bajnokság 24 résztvevő válogatottja (illetve azok szövetsége) már a kijutásért óriási jutalmat kap az UEFA-tól. De minden egyes győzelemmel, sőt esetenként a döntetlennel is további összegeket lehet keresni.

Az Európai Labdarúgó-szövetség összesen 331 millió eurót oszt szét a csapatok között.

A részvételért 9,25 millió euró jár, ez több, mint 3,6 milliárd forint, ez biztosan jár az MLSZ-nek is.

A csoportkörben egymillió eurót ér a győzelem, annak a felét, 500 ezer eurót a döntetlen.

A csoportból továbbjutó, másképpen a legjobb 16 közé jutó csapatok további 1,5 millió eurót kapnak.

A nyolcaddöntőben elért győzelem további 2,5 millió euró, az elődöntőbe jutás még 4. A fináléba jutott két csapat közül a vesztes még kap ötmillió eurót, a győztes nyolcat.

A maximálisan nyerhető pénzösszeg – ezen a csatornán keresztül – 28,25 millió euró.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.01.13. kedd, 18:00
Bóka János
európai uniós ügyekért felelős miniszter
Lassan elhagyja az országot az ónos eső, közeleg a fordulat az időjárásban  - A Liszt Ferenc reptér újra üzemel

Lassan elhagyja az országot az ónos eső, közeleg a fordulat az időjárásban - A Liszt Ferenc reptér újra üzemel

Kedd délelőtt Győr-Moson-Sopron és Komárom-Esztergom, Pest, Bács-Kiskun és Fejér vármegyék nagy részére másodfokú, narancssárga riasztást adtak ki ónos eső miatt. A HungaroMet időjárás-előrejelzése szerint a nap folyamán zömében borult időre lehet számítani, délnyugaton szakadozhat fel a felhőzet. A legmagasabb hőmérséklet tekintetében nagy lesz a kontraszt: az ország nyugati területein néhol +7 Celsius-fok is lehet, míg a keleti területeken lesz, ahol mindössze -8 Celsius-fokig emelkedik a hőmérő higanyszála. Az ónos esőre és az extrém jegesedésre való tekintetel a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér is leállt, azt végül 13:00-kor indították újra. A délutánra a másodfokú riasztást minden megyében visszavonták, ahogy a csapadékzóna kelet felé elhagyta hazánkat.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×