Infostart.hu
eur:
379.31
usd:
319.82
bux:
129469.12
2026. február 11. szerda Bertold, Marietta
Marco Rossi szövetségi kapitány a Nemzetek Ligája-mérkőzésre készülő magyar labdarúgó-válogatott keretének kihirdetésén a telki edzőközpontban 2024. március 10-én.  A nemzeti csapat Törökország ellen játszik Isztambulban március 20-án.
Nyitókép: MTI/Szigetváry Zsolt

Marco Rossi fia sportágat vált – ő is a magyar labdarúgó-válogatott mellett dolgozik majd

Marco Rossi fia, Simone Rossi is csatlakozik a magyar labdarúgó-válogatott stábjához a jövőben – videóelemzőként.

A magyar válogatott szövetségi kapitánya, Marco Rossi nemrégiben az olasz sportpiacenza.it lapnak adott terjedelmesebb interjút. A 60 éves edző éa múlt héten hosszabbított szerződést egészen 2030-ig, és most elárulta, hogy fia, Simone Rossi is csatlakozik a stábhoz.

A 32 éves Simone profi vízilabdázó, a múlt hétvégén vonult vissza az OSC játékosaként.Simone Rossi viszont marad Magyarországon, és videoelemzőként csatlakozik édesapja stábjához a magyar labdarúgó-válogatottnál. Ezt Marco Rossi akkor árulta el, amikor családjáról beszélt az interjúban.

„Mariella, a feleségem játékos koromban elkísért, a legjobb pillanatokban és a külföldi élmények során is. Aztán ott vannak a gyermekeim, Gaia és Simone. Az utóbbi, annak ellenére, hogy magas szintű vízilabda-karriert futott be, a következő hónapokban csatlakozik hozzám a válogatott stábjában” – idézte az Index az olasz szakember, aki 2018 óta irányítja a nemzeti csapatot.

Címlapról ajánljuk
Charaf Hassan: a BME-diploma útlevél mindenhova a világban

Charaf Hassan: a BME-diploma útlevél mindenhova a világban

A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem rektora szerint reális cél, hogy az egyetem 2030-ra a világ legjobb száz intézménye közé kerüljön. Charaf Hassan az InfoRádió Aréna című műsorában arról is beszélt, hogy a fenntartóváltással megindult az a lendület, amely a Műegyetemet a nemzetközi élvonalba emelheti.

„Kiiktatni” – drámai videót közölt a kormányülésről Orbán Viktor

Szijjártó Péter szerint a brüsszeli-kijevi együttműködésben a terv az, hogy Magyarországot mint akadályt kiiktassák. Ha ezt megteszik, azzal bármely tagországot kiiktathatják később a brüsszeli döntéshozatalból – állította a külgazdasági és külügyminiszter.
inforadio
ARÉNA
2026.02.11. szerda, 18:00
Schiffer András
ügyvéd, volt országgyűlési képviselő
Összeomlott Ukrajna támogatása, nagy bejelentésre készül Zelenszkij - Híreink az ukrán frontról szerdán

Összeomlott Ukrajna támogatása, nagy bejelentésre készül Zelenszkij - Híreink az ukrán frontról szerdán

Az orosz erők nagy erőkkel nyomulnak előre az ukránok által 2022-ben visszafoglalt Liman térségében: az észak-donyecki város ostroma lényegében megkezdődött, az oroszok a környező falvak elfoglalásával akarják bekeríteni a települést. Közben nagyobb katonai műveletek zajlanak Kosztantynivka, Pokrovszk, Huljajpole térségében is. Közen orosz lapok és internetes OSINT-bloggerek arról írnak: kisebb ellentámadást indított az ukrán hadsereg a déli fronton - Kijev ezt nem erősítette meg egyelőre. Diplomáciai fronton egyelőre nem látszik áttörés: Moszkvából több, Amerikával szemben kritikus nyilatkozat is jött az elmúlt napokban. A nap folyamán megjelnetek a Kiel Institute adatai: ebből kiderül, hogy Ukrajna katonai támogatása 2022 előtti mélypontra süllyedt. Az FT közben információkat szerzett arról, hogy Zelenszkij elnök választásokat akar tartani Ukrajnában - erről a napokban érkezhet hivatalos bejelentés. Cikkünk folyamatosan frissül az orosz-ukrán háború szerdai eseményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×