Infostart.hu
eur:
354.36
usd:
311.56
bux:
139624.46
2026. június 25. csütörtök Vilmos
18 éven felülieknek
Az ön által letölteni kívánt tartalom olyan elemeket tartalmaz, amelyek Mttv. által rögzített besorolás szerinti V. vagy VI. kategóriába tartoznak, és a kiskorúakra káros hatással lehetnek.

Ha szeretné, hogy az ilyen tartalmakhoz kiskorú ne férhessen hozzá, használjon szűrőprogramot
Nyitókép: Pexels.com

Sejthető, hogy miért hunyt el a Márton-ikrek exbokszoló nagypapája

Hátfőn még fogadta az olimpiai bajnok unokáját, kedden azonban meghalt Marton Vivivana nagyapja. Kiss „Toto” Zoltán maga is ökölvívó volt, a magyar profiboksz egyik megteremtője.

Mindig életvidám és nagyon jó ember volt – mondta a Blikk megkeresésére Belinszky Krisztina, Kiss Zoltán élettársa, akivel nemrég váltak külön az útjaik.

Tudtam, hogy a szakításunk megviselte, de azt hittem, Viviana olim­piai aranyérme túllendíti a fájdalmán. Borzalmas érzés nekem tudni, hogy meghalt, hiszen huszonegy évet éltünk együtt, és amikor különváltunk, biztosítottam róla, bármiben számíthat rám.

A tanítványaként ismertük meg egymást – elevenítette fel a közösen töltött éveket és a találkozásuk történetét Krisztina.

Az ikrek

Az unokáit rajongásig szerette. Az ikrekkel szinte mindennap beszélt telefonon, és hihetetlen büszke volt a sportsikereikre. Mivel a lányok Spanyolországban élnek, ritkább volt a személyes találkozás velük, de nem volt olyan alkalom, hogy ne emlegette volna őket a barátoknak, ismerősöknek.

Totóval korábban keményen bánt az élet: csak az ismerősei tudták, hogy néhány éve elveszítette a fiát, aki korán, 44 évesen hunyt el.

Nagyon szerettem.

Egy igazi bohém ember volt

– emlékezett meg Totóról Kovács Kokó István, Atlanta olimpiai bajnok öklözője.

A profi boksz egyik megteremtője lett Magyarországon, miután hazatért Ausztráliából. Jól lábteniszezett, de azt tudtuk, hogy a fia halála nagyon megviselte. Megrázott a halála.

Tasnádi Péter beszédes posztot tett közzé.

Ha segítségre van szüksége
Ha ön is úgy érzi, segítségre lenne szüksége, tárcsázza a krízishelyzetben lévők részére rendszeresített, ingyenesen hívható 116-123 telefonszámot, akár mobiltelefonról is!

Címlapról ajánljuk

Kormányszóvivői tájékoztató: 4 napig extrém hőség lesz, 38-40 fokokkal

Hatályba lépett a hőség-kormányrendelet, a hőség miatt péntek éjféltől rendkívüli tájékoztatási rend lép életbe. Az államigazgatásban ahol lehetséges, hétfőn és kedden home office lesz. Akár a 2022-es évszázados aszályhoz hasonló károkat fog okozni a mezőgazdaságban idén is a hőség. Még legalább 10-12 centivel csökkenni fog a Velencei-tó szintje. Nyitott, széles körű alkotmányozás lesz, a végén népszavazás hagyja jóvá – derült ki a kormányszóvivői tájékoztatón.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×