389.78
363.67
0
2024. május 2. csütörtök Zsigmond
Hakan Calhanoglu, az Internazionale játékosa büntetőből lő gólt a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörében, a D csoport harmadik fordulójában játszott Internazionale -Salzburg mérkőzésen a milánói San Siro Stadionban 2023. október 24-én.
Nyitókép: MTI/AP/Luca Bruno

A Bayern és a Real Madrid maradt százszázalékos

A Bayern München után a Real Madrid is megnyerte a harmadik őszi BL-mérkőzését, továbbra is hibátlan a mérlege. A spanyolok 2-1-re győztek Bragában.

GALATASARAY–BAYERN MÜNCHEN 1-3: Isztambulban Coman gólját Icardi még tizenegyesből kiegyenlítette, de aztán Kane és Musiala találatával a bajorok megszerezték harmadik győzelmüket.

INTERNAZIONALE–RED BULL SALZBURG 2-1: Alexis Sánchez vezető gólja után a vendégek Gloukh révén kiegyenlítettek. Ám az olaszok Hakan Calhanoglu tizenegyesből rúgott góljával nyert.

SPORTING BRAGA–REAL MADRID 0-0: Portugáliában és a többi öt pályán is letelt az első tíz perc, nem esett még sehol sem gól.

SPORTING BRAGA–REAL MADRID 0-1: Vinícius Júnior kamatoztatta gyorsaságát, középre lőtte a labdát, Rodrygo pedig, egy védő közreműködésével a kapuba lőtt.

SPORTING BRAGA–REAL MADRID 0-1: Továbbra is egyedül ezen a mérkőzésen esett gól a hat esti közül.

SPORTING BRAGA–REAL MADRID 0-1: Vinícius lesgólt rúgott.

SEVILLA FC–ARSENAL FC 0-1: Az este második gólját is brazilok hozták össze. Gabriel Jesus előkészítése után Gabriel Martinelli talált a kapuba.

SEVILLA FC–ARSENAL FC 0-2: Még egy brazil gól, Gabriel Jesus növelte az angolok előnyét.

LENS–PSV 0-1: Bakayoko szerezte a mékőzés első gólját.

SPORTING BRAGA–REAL MADRID 0-2: Jude Bellingham megszerezte „szokásos” gólját, érdekes, hogy éppen úgy a 16. percben esett a gól, mint az első félidőben.

SEVILLA FC–ARSENAL FC 1-2: Rakitic kiszolgálta Gudeljt, aki szépített.

SPORTING BRAGA–REAL MADRID 1-2: Djalo szépített, csupán két perccel a második madridi gól után.

UNION BERLIN–SSC NAPOLI 0-1: Vezet az olasz bajnok Berlinben, Raspadori talált a kapuba.

LENS–PSV 1-1: A franciák kiegyenlítettek, Wahi találatával.

SL BENFICA–REAL SOCIEDAD 0-1: Lisszabonban vezetnek a baszkok, Mendez góljával.

MANCHESTER UNITED–FC KÖBENHAVN 1-0: Az utóbbi időben sokat kritizált Harry Maguire megszerezte a vezetést a Unitednak.

A csoport: Galatasaray–Bayern München 1-3, Manchester United–FC Köbenhavn 1-0

A csoport állása: 1. Bayern 9 pont, 2. Galatasaray 4, 3. Manchester United 3, 4. FC Köbenhavn 1.

B csoport: Lens–PSV 1-1, Sevilla–Arsenal 1-2. A csoport állása: 1. Arsenal 6 pont, 2. Lens 5, 3. Sevilla 2, 4. PSV 2.

C csoport: Braga–Real Madrid 1-2, Union Berlin–Napoli 0-1. A csoport állása: 1. Real Madrid 9 pont, 2. Napoli 6, 3. Braga 3, 4. Union 0.

D csoport: Internazionale–RB salzburg 2-1, SL Benfica–Real Sociedad 0-1. A csoport állása: 1. Real Sociedad 7 pont, 2. Internazionale 7, 3. Salzburg 3, 4. Benfica 0.

Dobrev Klára a Ligetben: "fogd be a szádat, magyar dolgozó, mert különben kirúgunk, ezt üzeni Orbán Viktor kormánya"

Európai fizetéseket, európai nyugdíjat, európai egészségügyet, európai béreket sürgetett a Demokratikus Koalíció, az MSZP és a Párbeszéd európai parlamenti (EP-) listavezetője szerdán Budapesten. Dobrev Klára közölte, erős Európát akar, amely minden magyarra tud vigyázni, akkor is, ha a kormánnyal szemben kell megvédenie őket.
2024.05.02. csütörtök, 18:00