393.62
364.77
0
2024. március 29. péntek Auguszta
Hornyák Zsolt, a felcsúti csapat vezetőedzője a labdarúgó OTP Bank Liga 10. fordulójában játszott Debreceni VSC - Puskás Akadémia mérkőzésen a debreceni Nagyerdei Stadionban 2021. október 24-én. A Puskás Akadémia 3-0-ra győzött.
Nyitókép: MTI/Czeglédi Zsolt

Magyar Kupa: Kiesett a Puskás Akadémia, most a Honvéd nyert a Zalaegerszeg ellen

Az OTP Bank Ligában harmadik helyen álló Puskás Akadémia 1-0-s vereséget szenvedett a másodosztályú Győr vendégeként, így kiesett a labdarúgó MOL Magyar Kupa negyedik fordulójában.

A zöld-fehérek győztes gólját Vernes Richárd szerezte a második félidő elején.

Az élvonalbeli csapatok közül az MTK Budapest is búcsúzott, de a kék-fehérek az élvonalban listavezető Kisvárda otthonában maradtak alul.

A Budapest Honvéd hosszabbításban 1-0-ra győzött Zalaegerszegen a labdarúgó MOL Magyar Kupa negyedik fordulójában. Érdekesség, hogy a két csapat az előző kiírásban a 16 között találkozott egymással, akkor szintén ráadásba torkollott a párharc Zalaegerszegen, de hazai sikerrel zárult.

A nyolcaddöntő sorsolását csütörtökön a Kolorcity Kazincbarcika-Diósgyőri VTK összecsapás után tartják.