eur:
402.13
usd:
383.27
bux:
87542.1
2025. február 16. vasárnap Julianna, Lilla
Milák Kristóf a Négy Nemzet Úszóversenyen a margitszigeti Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszodában 2020. július 26-án.
Nyitókép: MTI/Kovács Tamás

Úgy tűnik, irgalmatlan formában van Milák Kristóf

Versenycsúccsal nyert 200-on, ezúttal azonban nem pillangó volt az úszásnem.

Milák Kristóf győzött 200 méter gyorson, míg Hosszú Katinka 200 méter vegyesen és pillangón, valamint Kalmár Ákos 1500 méter gyorson lett második a római Sette Colli (Hét Domb) elnevezésű nemzetközi úszóversenyen vasárnap.

A viadal honlapja szerint Milák - aki pénteken 100, szombaton pedig 200 méter pillangón diadalmaskodott - ezúttal 1:46.39 perces versenycsúccsal nyert.

A háromszoros olimpiai bajnok Hosszú - miután előző napon 400 méter vegyesen győzött - vasárnap 200 méter vegyesen 2:11.61 perccel lett második az olasz Sara Franceschi (2:10.26) mögött. A magyar úszó 200 méter pillangón 2:09.19-cel csapott célba, és ebben a számban is egy hazai közönség előtt szereplő riválisától, Alessia Polieritől (2:08.80) kapott ki.

A szintén tokiói induló Kalmár Ákos 15:07.74-gyel 17 század másodperccel úszott lassabban 1500 méter gyorson az olasz Fabio Dalunál, így második lett. Halmai Petra 2:27.00 perccel nyolcadik lett 200 méter mellen.

Szombaton még Verrasztó Dávid 400 vegyesen győzött, nagyszerű, 4:09.57 perces idővel.

Címlapról ajánljuk
Véres harcok dúlnak a Kongói DK-ban – háromezer áldozat a koltáncsempészet árnyékában

Véres harcok dúlnak a Kongói DK-ban – háromezer áldozat a koltáncsempészet árnyékában

Ruanda az elmúlt években reguláris hadsereggé fejlesztette az M23 nevű tuszi milíciát, amely a korábbi súlyos vereségek után az elmúlt hetekben már komoly katonai sikereket ért el Észak-Kivu tartományban – mondta az InfoRádióban a Migrációkutató Intézet igazgatója. Marsai Viktor arról is beszélt, rengeteg helyi lakosnak teljesen mindegy, ki uralja a területet, csak azt szeretnék, hogy legyen béke, stabilitás és kiszámíthatóság.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.02.17. hétfő, 18:00
Csiki Varga Tamás
a Nemzeti Közszolgálati Egyetem John Lukacs Intézet tudományos főmunkatársa
Sürgősen összehívták az uniós külügyminisztereket, nagy pofon készül Európa számára – Híreink az orosz–ukrán háborúról vasárnap

Sürgősen összehívták az uniós külügyminisztereket, nagy pofon készül Európa számára – Híreink az orosz–ukrán háborúról vasárnap

Akár már február végén sor kerülhet Donald Trump és Vlagyimir Putyin csúcstalálkozójára Szaúd-Arábiában. Két magasrangú amerikai tisztviselő állítólag már úton is van a közel-keleti országba. Nagyon úgy néz ki, hogy Washington és Moszkva kihagyja Európát az Ukrajnáról szóló béketárgyalásokból. A Münchenben tartózkodó EU-s külügyminiszterek vasárnap reggel rendkívüli ülésre jöttek össze, a jövő héten pedig rendkívüli uniós csúcs jöhet Párizsban, amelyre a brit kormányfőt is várják. Az ukrán kormányzat Münchenben megerősítette, hogy Magyarország blokkolja Ukrajna uniós csatalkozási folyamatát. Hírfolyamunk folyamatosan frissül az ukrajnai háború és a müncheni biztonsági konferencia híreivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×