Infostart.hu
eur:
379.11
usd:
322.01
bux:
125271.92
2026. február 24. kedd Mátyás
Romain Grosjean, a Haas Forma-1-es istálló francia versenyzője a Bahreini Nagydíjnak otthont adó szahíri pályára érkezik 2020. december 3-án. Grosjean november 29-i súlyos balesete után elhagyta a kórházat, majd később a pályára ment, hogy megköszönje azoknak a munkatársaknak a segítségét, akiknek az életét köszönheti.
Nyitókép: MTI/EPA/Tolga Bozoglu

Romain Grosjean megmutatta ijesztően összeégett kezét – képek

Teljesen lekerült a kötés a tavalyi Bahreini Nagydíjon megsérült Romain Grosjean kezéről, először látható nyilvánosan, hogy a francia pilóta az eddig közöltnél jóval súlyosabb sérüléseket szenvedett.

Hősként ünnepelte a közvélemény a 2020-as Bahreini Nagydíjon megsérült Romain Grosjeant, aki hatalmas sebességgel átszakította a szalagkorlátot a rajt után, majd az autója lángra kapott, de lélekjelenléte, valamint a mentők összehangolt munkájának köszönhetően életben maradt.

Grosjean segítség nélkül szállt ki a roncsból, de közben a tűzálló öltözet is csak enyhíteni tudta az égési sérüléseit. Kórházba szállítása után a hírek arról szóltak, hogy másodfokú, enyhébb sérüléseket szenvedett, de a versenyző által a közösségi médiába feltöltött képek szerint a bal keze még mindig magán viseli a súlyos égés nyomait – írta az Origo.

A francia pilóta ettől függetlenül boldog, mert végre kötés nélkül élhet tovább.

A Haas egykori pilótája egy kézzel már versenyezni is kezdett, egyelőre természetesen csak szimulátoron, de korábban utalt arra, hogy 2021-ben a valós versenypályákra is visszatérne, azt egyelőre nem tudni, hogy melyik bajnokságban. A Forma-1-ben nem maradt számára hely, miután csapata már a baleset előtt bejelentette, hogy nem hosszabbítja meg a szerződését.

Címlapról ajánljuk

Ezt a levelet küldte Orbán Viktor António Costának, az Európai Tanács elnökének

Orbán Viktor miniszterelnök levelet küldött António Costának, az Európai Tanács elnökének, 2026. február 23-án. A levelet a kormányfő 2026. február 24-én tette közzé közösségi oldalán.
inforadio
ARÉNA
2026.02.24. kedd, 18:00
Bendarzsevszkij Anton
az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány igazgatója, a posztszovjet térség szakértője
Vizsgálódik az MNB, nagyot esett a Mol árfolyama

Vizsgálódik az MNB, nagyot esett a Mol árfolyama

Eladási hullám söpört végig tegnap az amerikai tőzsdéken, a hangulatot rontották Donald Trump vámintézkedései, melyeket az után hozott nyilvánosságra, hogy az Legfelsőbb Bíróság érvénytelenítette viszonossági vámjainak nagy részét. Emellett az AI körüli bizonytalanság is nyomást helyezett a piacra, az elmúlt hetekhez hasonlóan újabb részvényeket ütöttek meg a mesterséges intelligencia potenciális diszruptív hatása miatt. Ezt követően az ázsiai piacokon vegyes mozgásokat lehetett látni, a befektetők óvatosabbá váltak az újabb amerikai vámfegyegetések miatt. Európában vegyes mozgások láthatók, nincs határozott irány a piacokon. Ma itthon a Magyar Nemzeti Bank délutáni kamatdöntése a kiemelt esemény, az előzetes várakozásoknak megfelelően kamatot csökkentett a jegybank. Emellett a Mol részvényeiben látható nagyobb elmozdulás, miután az MNB bennfentes kereskelem gyanúja miatt indított vizsgálatot a céggel szemben. A Telekom ezzel szemben nagyot emelkedett a holnapi gyorsjelentés előtt.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×