INFORÁDIÓ 
2019. november 20. szerda
Jolán

sportműsor

tévéműsor

sport a tévében

Pályán a Fradi, Hosszú Katinkáék elköszönnek Budapesttől

Pályán a Fradi, Hosszú Katinkáék elköszönnek Budapesttől

Infostart / MTI

Rangadót rendeznek az olasz és a spanyol futballbajnokságban, véget ér az atlétikai vb, elkezdi a szereplést a BL-címvédő Győr. Sport a tévében

M4 Sport

15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Ferencváros

17.45: Úszás, világkupa, Budapest

Duna World

17.45: Atlétika, világbajnokság, Doha

Sport 1

13.30: Tenisz, ATP-torna, Peking

15.30: Lósport, nemzeti galopp-liga és Kincsem+

18.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportmérkőzés, Győr-Sävehof

21.00: Cselgáncs, Grand Slam, Brazíliaváros

Sport 2

8.30: Tenisz, ATP-torna, Tokió

13.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Augsburg

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Union Berlin

19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Oakland Raiders-Chicago Bears

22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Dallas Cowboys-Green Bay Packers

Eurosport 1

8.30: Autósport, endurance-világbajnokság, Fudzsi

13.00: Kerékpár, horvát körverseny, 6. szakasz

15.15: Kerékpár, Famenne Ardenne Classic

Eurosport 2

14.50: Lovaglás, Nemzetek Kupája, Barcelona

17.30: Motorsport, superbike világbajnoki sorozat, Donington

20.00: Úszás, International Swimming League, Indianapolis

Digisport 1

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Udinese

14.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Chelsea

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Napoli

20.20: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Juventus

Digisport 2

10.30: Tenisz, WTA-torna, Peking

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Cagliari

17.15: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Orli Znojmo

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Lyon

Digisport 3

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Lazio

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Reims

Spíler1 TV

5.40, 7.00 és 8.15: Motorsport, Moto3, Moto2, MotoGP, Thaiföldi Nagydíj, futam

16.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Manchester United

Spíler2 TV

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Mallorca-Espanyol

13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Athletic Bilbao

15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Atlético Madrid

18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Getafe

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Sevilla

Nyitókép: Pixabay.com
A címlapról ajánljuk

INFOSTART
 
INFORÁDIÓ
PARTNEREINK
Sixt    iCom
infostart
AZ INFORÁDIÓ HÍRPORTÁLJA 
 
 

A médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Magyar Mecenatúra Program keretében támogatja.

NMHH
Az Év Honlapja 2018