392.89
366.8
66129.26

Kazahsztán lefutballozta a magyar válogatottat a Groupama Arénában

A magyar labdarúgó-válogatott idei első mérkőzésén 3-2-es vereséget szenvedett a kazahoktól.

2018.03.23. 19:11

A kazahok bátran játszanak, nem álltak be védekezni. Murtazajev góljával az ötödik percben megszerezték a vezetést, egy szöglet után a labda laposan keresztbe ment a kapunk előtt, s a felfutó játékos másfél méterről a kapuba tudta passzolni a labdát.

2018.03.23. 19:18

A tizedik percben már két góllal vezettek a kazahok, Fiola Attila nem tudott felszabadítani, s a kazahok újonca, Zajnutgyinov tíz méterről, laposan, a bal alsó sarokba rúgta a labdát. Két kapura lövésből két gólt szereztek.

2018.03.23. 19:24

Az első tizenöt percben nem sikerült veszélyes támadást vezetnie a magyar válogatottnak, nem is igazán tudja járatni a labdát. A kazahok keményen odalépnek minden akciónál.

2018.03.23. 19:26

Dzsudzsák Balázs visszaszerzett egy labdát, majd buktatták. Gyorsan elvégezte a szabadrúgást, Kleinheisler László beadását Szalai Ádám lőtte a kapuba. Már "csak" 1-2.

2018.03.23. 19:34

A 29. percben Nikolics kilépett, már csak a kapussal állt szemben, de nem talált a kapuba.

2018.03.23. 19:45

A 40. percben újabb hidegzuhany a nyakunkban. Ezúttal Bese követett el gyermeteg hibát, s az akció végén a mindössze 18 éves Szeidahmet bepasszolta a labdát a kapuba.

2018.03.23. 19:49

A közönség megállás nélkül tüntetett a látottakat bírálva, volt-e valaki, aki csodálkozott ezen?

2018.03.23. 20:08

A második félidőre Lovrencsics Gergő, Hangya Szilveszter és Németh Krisztián állt Bese, Botka és Ugrai helyére.

2018.03.23. 20:15

Megrázó élmény szembesülni azzal, hogy a kazahok mennyivel labdabiztosabbak a magyaroknál.A legcsekélyebb elképzelés sem fedezhető fel a hazai csapat játékában.

2018.03.23. 20:31

A második félidő első, kapura menő magyar lövésével szépített a magyar csapat, Németh Krisztián szép lövéssel szépített a 67. percben, 2-3.

2018.03.23. 20:40

Sorozatos cserék során Pintér, Pátkai és Böde is pályára került, Elek, Kleinheisler és Nikolics helyett.

Okok, amelyek a magasba emelték, aztán a földhöz csapták Szoboszlai Dominik Liverpoolját

A Liverpool – különösen fájó ez a Vörösök híveinek – éppen a városi rivális Everton elleni vereséggel, szerdán szinte minden esélyét elveszítette a győzelemre az Arsenallal és a Manchester Cityvel vívott hármas harcban. Az Ágyúsok előnye három pont négy fordulóval a zárás előtt, ami a jobb gólkülönbség miatt valójában négy. A City két mérkőzéssel kevesebbet játszott náluk, de a vesztett pontokat tekintve az előnye öt pont Szoboszlai Dominik csapatával szemben.

Döntött a kormány: három kérdésben is módosítják az alaptörvényt

Megszűnik az igazságügyi miniszteri ellenjegyzés a kegyelmi ügyekben, viszont kiskorúkat érintő ügyekben nem lehet majd kegyelmet adni – jelentette be a Kormányinfón Gulyás Gergely, a Miniszterelnökséget vezető miniszter. Két további kérdésben is módosul az alaptörvény. Május 8-én Budapestre látogat a kínai elnök.