356.05
68088.24
2024. május 19. vasárnap Ivó, Milán

Lampard fél évig a Manchester Citynél játszik kölcsönben

Fél évig az angol bajnok Manchester City kölcsönjátékosa lesz az angol válogatott Frank Lampard, aki a múlt héten írta alá két évre szóló szerződését az észak-amerikai labdarúgó-bajnokság (MLS) új csapatához, a New York City FC-hez.

Új klubja azért engedte el a játékost, mert a tengerentúli szezon csak februárban kezdődik, a felkészülés pedig januárban rajtol.

A 36 éves, 106-szoros válogatott Lampard júniusban távozott - 13 idény után - a Chelsea-től, amellyel háromszor nyerte meg a Premier League-et, négyszer az FA Kupát, kétszer pedig a Ligakupát, s egy-egy alkalommal a Bajnokok Ligájában és az Európa Ligában is a legjobbnak bizonyult.

Az MLS-hez jövőre újoncként csatlakozó New York City FC-t a Manchester City és a New York Yankees baseballklub tavaly alapította.

"Borzasztó szerencséje volt" - beszélt a túlélőről a verőcei polgármester a hajótragédia után

Fejsérülést, kulcscsontsérülést, sebeket, zúzódásokat szenvedett az a férfi, akinek sikerült kiúsznia a szombat éjjeli verőcei hajókatasztrófa után. A polgármester szerint hatalmas szerencséje is volt.
2024.05.21. kedd, 18:00