Infostart.hu
eur:
353.83
usd:
310.78
bux:
139790.13
2026. június 27. szombat László

Italozása miatt gyengélkedett a brazil csatársztár

A túlzott alkoholfogyasztást okolja az elmúlt idényben mutatott gyengébb játékáért Adriano, az olasz bajnok Inter brazil labdarúgója.

"Édesapám halála és a barátnőmmel, Danielával történt szakítás után az ivásba menekültem. Egyúttal köszönöm Massimo Moratti klubelnöknek, hogy kitartott mellettem, és a jövőben is számít rám" - mondta a 25 éves csatár.

Adrianónak - aki már a válogatott kezdőcsapatában is elvesztette helyét - a következő szezonban alaposan össze kell szednie magát, ugyanis a milánóiak három hete szerződtették a rendkívül gólerős hondurasi David Suazót.

Címlapról ajánljuk

Budakalász 40 fok felett, Budapesten is megdőlt a rekord

32 éve Örkényben mérték az eddigi csúcsot, de ez most simán megdőlt, ahogy vasárnap, hétfőn és kedden is nagy valószínűséggel meg fog.
inforadio
ARÉNA
2026.06.29. hétfő, 18:00
Kovács Károly
a Magyar Víz- és Szennyvíztechnikai Szövetség elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×