Az aláírt megállapodás értelmében a Bajnokok Ligája-döntős angol egyesület vállalja a képzés ráeső részének terheit, de ennek részletei nem nyilvánosak.
Annyit azért tudni lehet, hogy például edzők érkeznek majd az agárdi futballakadémiára és a liverpooli Vörösök igényt tartanak majd a legtehetségesebb játékosokra, azaz Németh Krisztián és Simon András után újabb magyar labdarúgók kerülhetnek a világhírű angol klubhoz, amelynek ez az első ilyen jellegű együttműködési szerződése.
Bendarzsevszkij Anton: az orosz lakosság jó része most érezte meg, hogy országa pusztító háborút vív







