363.29
68123.99
2024. május 2. csütörtök Zsigmond

Győr-FTC döntő lesz a női kézilabda Magyar Kupában

Elsőként a címvédő Győr jutott a női kézilabda Magyar Kupa vasárnapi döntőjébe, miután az elődöntőben 28-27-re nyert a Debrecen ellen Budapesten. Görbicz Anitáék ellenfele a bajnoki alapszakasz-győztes FTC lesz.

Az előző két kiírásban győztes Győr jó védekezéssel és eredményes támadásokkal biztosan őrizte a hamar megszerzett három-négy gólos előnyét.

A második félidőben Stuparicova és a csereként beállt Kiss kapus révén fordított a Debrecen (18-19), amely aztán egészen az utolsó percig vezetett, bár többször emberhátrányban volt.

A végjátékban Guiu, a győriek kapusa remekül védett, így a BL-elődöntős Győr harcolta ki a továbbjutást.

A másik elődöntőben a Ferencváros 33-29-re nyert a Dunaferr ellen. At FTC legjobbja, Szucsánszki Zita 12 gólig jutott.

Grád Ottó: a nagyobb árcsökkenésre a gázolajnál lehet majd számítani

Hétfőn 10 forinttal csökkentette az üzemanyagok árát a Mol, szombattól egy rendkívüli változással még tovább csökkennek az árak itthon. A Magyar Ásványolaj Szövetség főtitkára szerint ez a bejelentés új helyzetet teremt a kiskereskedelmi piacon. A változáshoz valamilyen mértékben várhatóan minden töltőállomás alkalmazkodik majd és árakat csökkent - mondta az InfoRádiónak Grád Ottó.
2024.05.03. péntek, 18:00