Infostart.hu
eur:
362.08
usd:
310.45
bux:
151334.18
2026. augusztus 25. kedd Lajos, Patrícia

Belehalt fejsérüléseibe az öngyilkos vébé-főszervező

Csütörtökön belehalt fejsérülésébe Jürgen Kiessling, a németországi labdarúgó-világbajnokság mérkőzéseinek otthont adó városok szóvivője, aki hétfőn követett el öngyilkossági kísérletet.

A 65 éves Kiessling az olasz-francia döntő után hétfőn hajnalban lőtte fejbe magát.

A rendőrség tájékoztatása szerint tette előtt két búcsúlevelet hagyott hátra, egyet a felesége, egyet pedig a lánya részére. Ezek tartalmát egyelőre nem hozták nyilvánosságra.

Kiessling ötletei alapján hozták létre a vébé-helyszíneken az óriási népszerűségnek örvendő Fan Festeket, ahol a szurkolók óriáskivetítőkön követhették nyomon a meccseket.

Az elhunytat felesége, felnőtt fia és 15 éves lánya gyászolja.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.08.25. kedd, 18:00
Totyik Tamás
a Pedagógusok Szakszervezetének elnöke
Tisza-kormány: Orbán Anita feljelentést tett a lélegeztetőgép-ügyben, Magyar Péter keményen üzent az előző rendszer haszonélvezőinek

Tisza-kormány: Orbán Anita feljelentést tett a lélegeztetőgép-ügyben, Magyar Péter keményen üzent az előző rendszer haszonélvezőinek

A Tisza-kormány hétfőn nyilvánosságra hozta a 2026-os költségvetés felülvizsgált változatát, amely mintegy 700 milliárd forintos megtakarítást irányoz elő, és 500 milliárd forintos Havária Alapot hoz létre az aszály és az energiaválság kezelésére. Emellett fontos mérföldkőhöz ért a kormány vagyonvisszaszerzési programja: kiderült a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal elnöki posztjára pályázó három versenyben maradt jelölt neve, akiket kedden és szerdán hallgatnak meg. Kedden Orbán Anita külügyminiszter azt is bejelentette, hogy feljelentést tett a Külügyminisztérium 2020-as Covid-beszerzéseinek ügyében, amely főként a lélegeztetőgépeket érinti. A nap folyamán Magyar Péter miniszterelnök is megszólalt a feljelentésekkel kapcsolatban és felszólította az előző rendszer haszonélvezőit, hogy kövessék a Duna Aszfalt példáját és adják vissza a jogosulatlanul szerzett közpénzt az államnak.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×