A megbeszélésen Magyarországot Mandur László, az Országgyűlés alelnöke képviselte.
A politikus elmondta: a jövő évi egyeztetés célja, hogy megvitassák azokat a lehetőségeket, amelyeket a Lisszaboni Szerződés nyújt a nemzeti törvényhozásoknak.
Magyar Péter rendkívüli sajtótájékoztatót tart







