Infostart.hu
eur:
400.12
usd:
341.32
bux:
0
2025. július 9. szerda Lukrécia

Putyin keményen odaszólt

Ellentétek szításával vádolta Észtországot az orosz elnök a második világháború befejezésének évfordulóján rendezett ünnepségen mondott beszédében.

Vlagyimir Putyin a hagyományos moszkvai győzelmi napi katonai díszszemlén azt mondta: akik meggyalázzák a háborús hősök emlékműveit, megsértik saját népüket is.

Moszkva és Tallinn között április végén robbant ki a diplomáciai viszály, amikor az észt fővárosi hatóságok áthelyezték a Tallinn központjában lévő második világháborús szovjet hősi emlékművet egy katonai temetőbe.

Oroszország május 9-én a fasizmus feletti győzelem napját ünnepli.

Címlapról ajánljuk
Mabisz: viharban nem mindig a kármentés az első

Mabisz: viharban nem mindig a kármentés az első

Nagyon fontos, hogy kár esetén az ügyfelek minden részletet dokumentáljanak, lefotózzanak, ezt juttassák el a biztosítójukhoz, és lehetőség szerint csak ezután hárítsák el a károkat – mondta az InfoRádióban a Magyar Biztosítók Szövetsége kommunikációs vezetője.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.07.09. szerda, 18:00
Kovács Erik
a Mathias Corvinus Collegium Klímapolitikai Intézet vezető kutatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×