Infostart.hu
eur:
386.06
usd:
332.22
bux:
121419.43
2026. január 19. hétfő Márió, Sára

Változások jönnek az egyik hazai banknál, erre készülhetnek az ügyfelek

2025. január 27-től kibővül a Kiberpajzs műveletmegfigyelési értesítések köre a K&H Banknál, illetve február 19-től automatikusan 1 millió forintos napi átutalási limitet állít be a bank a mobilbankból és K&H e-bankból indított utalásokra – derül ki a pénzintézet tájékoztatójából.

A napi átutalási limitet februártól is lehet módosítani a K&H mobilbankban vagy K&H e-bankban – idézi a Portfolio.

A napi limit egy naptári napra és az összes számlára vonatkozik, beleértve az eseti, rendszeres és deviza utalásokat is, és forintban értendő. A saját számlák közötti átvezetések azonban nem számítanak bele a napi limitbe. A limit a nap végén nem áll automatikusan vissza, az alacsonyabb limit meghatározásáról az ügyfeleknek kell gondoskodniuk – olvasható.

Január 27-től kibővül a Kiberpajzs műveletmegfigyelési értesítések köre. Ettől a naptól minden, a számlán elektronikus csatornán indított átutalással végrehajtott terhelési tranzakcióról Kiberpajzs műveletmegfigyelési értesítést küldenek az ügyfeleknek SMS üzenet formájában. Ha valaki mégsem szeretné ezeket az üzeneteket megkapni, lehetősége van a leiratkozásra.

Amennyiben van aktív Mobilinfo SMS szolgáltatása az ügyfélnek, az továbbra is változatlan beállításokkal, szerződéses feltételekkel és díjjal érvényben marad, emiatt előfordulhat, hogy egy tranzakcióról egyszerre két értesítést fogsz kapni.

Címlapról ajánljuk
NIS – Hortay Olivér: az olajpiacon is felértékelődhet Magyarország pozíciója

NIS – Hortay Olivér: az olajpiacon is felértékelődhet Magyarország pozíciója

Közel két hónapos szünetet követően vasárnap újrakezdte a termelést a pancsovai kőolajfinomító. A hír azért is érdekes, mert a hírek szerint ebben nagy érdekeltsége lehet a magyar olajtársaságnak is, sőt, Szijjártó Péter külügyi és külgazdasági miniszter nyilatkozatai alapján okkal számíthatunk arra, hogy a Mol többségi tulajdonrészt vásárol a Szerbiai Kőolajipari Vállalatban (NIS). Ennek részleteiről Hortay Olivért, a Századvég Konjunktúrakutató Zrt. energia és klímapolitikai üzletágának vezetőjét kérdeztük.
inforadio
ARÉNA
2026.01.19. hétfő, 18:00
Pletser Tamás
az Erste Bank olaj- és gázipari elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×