Infostart.hu
eur:
379.34
usd:
319.42
bux:
129447.89
2026. február 12. csütörtök Lídia, Lívia
18 éven felülieknek
Az ön által letölteni kívánt tartalom olyan elemeket tartalmaz, amelyek Mttv. által rögzített besorolás szerinti V. vagy VI. kategóriába tartoznak, és a kiskorúakra káros hatással lehetnek.

Ha szeretné, hogy az ilyen tartalmakhoz kiskorú ne férhessen hozzá, használjon szűrőprogramot
Judges gavel and Themis statue.
Nyitókép: Zolnierek/Getty Images

Brutálisan összeverték ismerősüket, aztán hagyták meghalni

Különös kegyetlenséggel elkövetett emberölés miatt emeltek vádat két férfi ellen, akik brutális módon bántalmazták egy ismerősüket tavaly októberben egy budapesti lakásban, majd órákig hagyták szenvedni. A magatehetetlen állapotba került férfi a helyszínen belehalt sérüléseibe - közölte a Fővárosi Főügyészség.

A vádirat szerint a két férfi 2022. október 9-én késő estétől egy VIII. kerületi lakásban italozott régi ismerősével. Az éjszaka szóváltás alakult ki közöttük, eközben az egyik férfi ököllel arcon ütötte és a földre lökte a sértettet. Ezután csatlakozott hozzá társa is, együtt bántalmazták tovább a sértettet:

felváltva ütlegelték, rugdosták a földön fekvő férfit.

A sértett a bántalmazás után még órákig feküdt a földön, közben többször is jelezte a vádlottaknak, hogy rosszul van. Ők ennek ellenére csak másnap, kora délután hívták a mentőket a sérülthöz, aki azonban a segélyhívás után perceken belül, még a mentők megérkezése előtt meghalt.

Címlapról ajánljuk
Madaras Norbert: a párizsi olimpia után azonnal aláírtam volna, hogy négy ezüstöt nyerünk a következő két évben

Madaras Norbert: a párizsi olimpia után azonnal aláírtam volna, hogy négy ezüstöt nyerünk a következő két évben

Nemhogy félig, hanem majdnem tele van a pohár – így értékelte a Magyar Vízilabda Szövetség elnöke, hogy a férfi és a női válogatott is két-két döntőt játszott bő fél éven belül. A sportvezető az InfoRádióban azt mondta, a vesztes finálékból is sokat lehet tanulni, és a magyar játékosoknak motiváló erőnek kell lennie, hogy legközelebb bebizonyítsák, ők a legjobbak, és képesek döntőt nyerni.

„Kiiktatni” – drámai videót közölt a kormányülésről Orbán Viktor

Szijjártó Péter szerint a brüsszeli-kijevi együttműködésben a terv az, hogy Magyarországot mint akadályt kiiktassák. Ha ezt megteszik, azzal bármely tagországot kiiktathatják később a brüsszeli döntéshozatalból – állította a külgazdasági és külügyminiszter.
inforadio
ARÉNA
2026.02.12. csütörtök, 18:00
Hankó Balázs
kultúráért és innovációért felelős miniszter
Visszatért a bizonytalanság a tőzsdékre

Visszatért a bizonytalanság a tőzsdékre

Szerdán az ázsiai tőzsdék mérsékelten emelkedtek, az ausztrál piac vezette az emelkedést főként vállalati gyorsjelentések által hajtott ralinak köszönhetően. Az európai részvénypiacok ma stagnálással nyitottak, majd délutánra vegyes kép alakult ki. Délután a vártnál sokkal erősebb munkaerőpiaci adatok érkeztek az USA-ból, amire kezdetben felpattantak a tőzsdék, viszont később elolvadt az emelkedés. Hasonló témákkal is foglalkozunk a február 24-i befektetési konferenciánkon, a Portfolio Investment Day 2026-on, ahol a piac legjobb szakértői segítenek eligazodni a befektetések világában. Jelentkezés itt.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×