Infostart.hu
eur:
356.39
usd:
306.09
bux:
129728.5
2026. május 25. hétfő Orbán
Nyitókép: Pixabay.com

Sólyi gyermekgyilkosság: lehet, hogy nem volt egyedül a gyanúsított

A gyanúsított édesanyja állítja, fia nem egyedül vetett véget a 8 éves H. Adrienn életének, és az értelmi szerző sem ő volt.

Félelmében eddig nem árulta el a teljes igazságot a nyomozóknak a 16 éves F. Ferenc, akit a 8 éves, sólyi H. Adrienn meggyilkolásával gyanúsítanak - mindezt F. Ferenc édesanyja közölte a Blikk hasábjain, miután a börtönben ülő fia állítása szerint töviről hegyire mindent elmondott neki.

Az édesanya a lapnak azt is elmondta, F. Ferenc új vallomást fog tenni, amiben szerepel majd, hogy

a májusban különös kegyetlenséggel elkövetett gyilkosság - amely után H. Adrienn lemeztelenített holttestét egy patakmederben igyekeztek eltüntetni - értelmi szerzője nem is az ő fia volt.

A korábban öngyilkossággal is próbálkozott F. Ferenc a 14. életévét be nem töltött személy sérelmére, különös kegyetlenséggel elkövetett emberölésért akár 15 évet is kaphat. Aki felnőttként követ el ilyet, annak a büntetése: életfogytiglan.

Címlapról ajánljuk
Így vedd el a manipulátor fegyverét – a pszichológia szerint ez a leghatékonyabb válasz

Így vedd el a manipulátor fegyverét – a pszichológia szerint ez a leghatékonyabb válasz

A manipuláció ritkán látványos vagy hangos. Sokkal gyakrabban egy félmondat egy értekezleten, egy bűntudatkeltő e-mail vagy egy ártatlannak tűnő szülői megjegyzés formájában jelenik meg, amely még órákkal később is bizonytalanságot hagy maga után. A pszichológiai kutatások szerint azonban létezik egy egyszerű, mégis rendkívül hatékony stratégia, amely képes visszabillenteni az erőviszonyokat.

Orbán Anita is reagált a korábbi kormánytagok levelére: nem én változtam

Nem én változtam meg, hanem a rendszer – reagált hétfőn Orbán Anita külügyminiszter, miniszterelnök-helyettes Facebook oldalán az Orbán-kormány minisztereinek nyílt levelére, amelyben azzal vádolják, hogy elárulta az előző kabinetet.
inforadio
ARÉNA
2026.05.25. hétfő, 18:00
Zsidai Zoltán Roy
gasztronómiai szakember, a Zsidai-csoport tulajdonosa, ügyvezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×