Infostart.hu
eur:
382.28
usd:
323.39
bux:
125061.81
2026. január 25. vasárnap Pál

Morrissey nyerte a legpocsékabb szexábrázolás citromdíját

Az első regényével jelentkező Steven Patrick Morrissey angol énekes-szövegíró, a Smith együttes egykori frontembere nyerte el a legpocsékabb szexábrázolásért járó idei brit irodalmi citromdíjat kedden Londonban.

A díjat, amelyre egyetlen író sem pályázik, évente ítéli oda a brit Literary Review magazin a szexuális együttlét legpocsékabb megjelenítéséért. Az értékelésnél nem veszik figyelembe a pornográf szövegeket.

Morrissey List of Lost című regényében Ezra és barátnője, Eliza szexjelenetét írja le a következő szavakkal: a pár "közösülve egyetlen kuncogó hógolyóvá gömbölyödött össze".

A debütáló szerző a 23. díjazott a citromdíj történetében. Norman Mailer és Tom Wolfe is a szerepel a korábbi "nyertesek" listáján.

Címlapról ajánljuk
Boczkó Gábor: a doppingvétségből visszatérő Kun Anna lehet az olimpiai kulcs

Boczkó Gábor: a doppingvétségből visszatérő Kun Anna lehet az olimpiai kulcs

Eltiltása után tavasszal visszatérhet a párbajtőrvívó Kun Anna. A versenyző két éve a holléti nyilvántartása miatt kapott büntetést, így hiába lett volna éremesélyes, lemaradt a párizsi olimpiáról. Boczkó Gábor szövetségi kapitány szerint a magyar csapatban is komoly szerepe lehet, és a kvótaszerzést is segítheti a 2028-as Los Angeles-i játékokra.
inforadio
ARÉNA
2026.01.26. hétfő, 18:00
Resperger István
ezredes, a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Szent-István Biztonságkutató Központ igazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×