Infostart.hu
eur:
363.18
usd:
314.21
bux:
148632.55
2026. augusztus 9. vasárnap Emőd

Két napra a kocsija alá szorult - a postás mentette meg

Postása talált rá arra a 91 éves amerikai asszonyra, aki kocsikulcsát keresve az autója alá kúszott, és két napig ott is ragadt.

Betty Brorowskira múlt hét kedden találtak rá a kocsija alatt fekve. Jelenleg intenzív osztályon ápolják .

A Milwaukee egyik elővárosában egyedül élő idős hölgy június 29-én szorult a kocsija alá: amikor az indítókulcsot kereste, feje beszorult. A rendőrség szerint nem lett volna szabad az autó alá másznia.

A 91 éves nő megmentője a figyelmes postás volt, aki felfedezte, hogy az előző napi levelek felbontatlanul hevernek a postaládában. A férfi becsöngetett, majd a szomszédoktól érdeklődött, akik azonban nem látták az idős hölgyet. A postás ekkor hívta a rendőrséget.

Végül a tűzoltók szabadították ki a kiszáradt és kissé zavarodott nőt, akit azóta kórházban ápolnak, mert egy kisebb szívinfarktust is szenvedett a jármű alatt fekve.

A kulcs egyébként a kocsi ajtajában volt.

Címlapról ajánljuk
Az AI annak veszi el az állását, aki a legkevésbé fél tőle?

Az AI annak veszi el az állását, aki a legkevésbé fél tőle?

Az AI nem érti az ügyfelek egyéni igényeit? Az AI nem tudja motiválni az embereket? Az a baj, hogy teljes foglalkozásokban gondolkodunk. Létezik már AI-kitettségi mérés is, ami azt mutatja meg, hogy technikailag mennyire válthatóak ki egy munkakör feladatai.

Baka András: A kétharmados többség sem jogosít fel mindenre

Baka András, a Tisza Párt köztársaságielnök-jelöltje korábbi nyilatkozataiban még a ciklusokon átívelő mandátumok és a hatalommegosztás védelmének fontosságát hangsúlyozta, ám a kormánypárti bírálatok szerint most mégis asszisztál a Sulyok Tamás mandátumának megszüntetéséhez vezető alkotmánymódosításhoz.
inforadio
ARÉNA
2026.08.10. hétfő, 18:00
Bíró Tibor
egyetemi tanár, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Környezeti Fenntarthatósági Intézetének vezetője, a Magyar Hidrológiai Társaság alelnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×