Infostart.hu
eur:
390.36
usd:
339.28
bux:
120787.85
2026. március 16. hétfő Henrietta

A Veresegyházi-tóba fulladt egy férfi

A Veresegyházi-tóba fulladt egy 43 éves férfi szombaton délután - közölte Lukácsi Zsuzsa, a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense.

Lukácsi Zsuzsa elmondta: a szemtanúk elmondása szerint a férfi 16 óra körül ittasan ment fürdeni a tóba, nem sokkal később találták meg a holttestét. Az esettel kapcsolatban idegenkezűség nem merült fel. A balesetet közigazgatási hatósági eljárás keretében vizsgálja a gödöllői rendőrség.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.03.18. szerda, 18:00
Rónai Sándor
a Demokratikus Koalíció országgyűlési képviselője, a párt képviselőjelöltje
Emelkedést hoztak a tőzsdéken a Hormuzi-szoroson átkelő hajók és az AI

Emelkedést hoztak a tőzsdéken a Hormuzi-szoroson átkelő hajók és az AI

A részvénypiaci hangulatot ma is az iráni háború friss fejleményei alakítják elsősorban. Az európai tőzsdéken sokáig nem voltak markáns elmozdulások, délután aztán kilőttek a piacok, miután kiderült, hogy egyre több olajszállító tankerhajó tudott sikeresen átkelni a Hormuzi-szoroson. Tovább javította a hangulatot - és egyben az olajárak esését okozta -, hogy Scott Bessent amerikai pénzügyminiszter közölte: átengedik a szoroson az iráni olajszállító egységeket. Amerikában szintén emelkedtek a tőzsdék, egyedi sztorikból sincs hiány, a Meta árfolyama kilőtt egy hétvégi pletyka miatt.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×