Infostart.hu
eur:
356.09
usd:
302.39
bux:
134265.27
2026. május 11. hétfő Ferenc

Modell lesz a jó kislányból

Modellként is bemutatkozott Emma Watson, aki Hermionét játssza a Harry Potter filmekben. A 17 éves lánynak van módszere arra, hogyan élhet valaki normális életet, akkor is, ha világsztár.

"Teljesen rossz úton járnak azok, akik testőrök gyűrűjébe menekülnek a rajongók leskelődő pillantása elől. A hírnevet akkor lehet a legegyszerűbben elviselni, ha az ember igyekszik a lehető legnormálisabb életet élni" - nyilatkozta a színésznő.

Ennek rész az iskola is. Emma jól tanul, és abban bízik, hogy felveszik a cambridge-i egyetem filozófia szakára.

A Potter-rajongóknak azonban nincs okuk aggodalomra: július 13-án kezdik vetíteni a brit mozikban a sorozat legújabb részét, és Emmának feltett szándéka, hogy szerepel a következőben is.

"Ingyen is vállalnám a szerepet" - nyugtatott meg Emma Watson.

Címlapról ajánljuk
„Lopakodó ló” akarja legázolni a helyi választást elbukó Starmert

„Lopakodó ló” akarja legázolni a helyi választást elbukó Starmert

Saját lázadó képviselői és a szakszervezetek is tovább követelik a brit kormányfő lemondását. Előzőleg egy képviselője az úgynevezett „lopakodó ló” módszerrel akarta elérni, hogy más pártvezetők kihívják Keir Starmert, hasonlóan ahhoz, ahogy annak idején Margaret Thatchert buktatta meg a pártja. Bemutatjuk Starmer lehetséges kihívóit is.

Bizottsági meghallgatások: túl az első napon a Tisza leendő miniszterei – ez történt ma

Véget ért a Tisza-kormány miniszterjelöltjeinek – Orbán Anitának, Pósfai Gábornak, Ruszin-Szendi Romulusznak, Tarr Zoltánnak, Tanács Zoltánnak, Hegedűs Zsoltnak, Gajdos Lászlónak, Kapitány Istvánnak, Bóna Szabolcsnak, Vitézy Dávid, valamint Lannert Juditnak – országgyűlési bizottsági meghallgatása a hétfői napra.
inforadio
ARÉNA
2026.05.12. kedd, 18:00
Unoka Zsolt
pszichiáter, pszichoterapeuta, a Semmelweis Egyetem docense
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×