Infostart.hu
eur:
365.28
usd:
313.53
bux:
149646.52
2026. augusztus 27. csütörtök Gáspár
Szennyvíz levegőztetése Gádoros új szennyvíztisztító telepén 2013. szeptember 25-én. Ezen a napon ünnepélyes keretek között adták át a település új szennyvíztisztító telepét.
Nyitókép: MTI/Rosta Tibor

Jó hírek érkeztek a mélyből – térkép

Csökken a szennyvízben a koronavírus koncentrációja – közölte a Nemzeti Népegészségügyi Központ (NNK) a honlapján.

Azt írták: a koronavírus örökítőanyagának koncentrációja országos átlagban csökkent.

Salgótarjánban, Szekszárdon és Szolnokon számottevő csökkenés tapasztalható, a vizsgált minták közül

egyedül Kecskeméten mértek enyhén emelkedő tendenciát

– jegyezték meg.

Az NNK tudatta azt is, a koronavírus örökítőanyagának koncentrációja 19 mintavételi hely esetében az "emelkedett", míg Egerben, Szekszárdon és Veszprémben a "mérsékelt" tartományba esik.

Hozzátették: a járványhullám leszálló ágára jellemző módon a koronavírus-örökítőanyag koncentrációja hosszabb időtávot tekintve lassan, ingadozva, de egyértelműen csökken.

Címlapról ajánljuk
Amikor Milák Kristóf „beindul” – Szabó Álmos edzője elmondta, hogyan működik a képlet

Amikor Milák Kristóf „beindul” – Szabó Álmos edzője elmondta, hogyan működik a képlet

Kedvezett a párizsi úszó-Európa-bajnokság menetrendje Milák Kristófnak – mondta az InfoRádióban edzője, Szabó Álmos. A kétszeres olimpiai aranyérmes nyert 100 méter pillangón, majd a 4-szer 100 méteres férfi gyorsváltót is győzelemhez segítette azután, hogy előtte 100 gyorson bronzérmes lett. Szabó Álmos arról is beszélt, hogy miért működhet a párosuk Milák Kristóffal.

Magyar Péter: ez a magyar emberek sikere, a kormány a döntéseket és a pénzt tette hozzá

A miniszterelnök beszédével kezdődött az Országgyűlés csütörtöki rendkívüli ülése.
inforadio
ARÉNA
2026.08.31. hétfő, 18:00
Bauer Bence
a Mathias Corvinus Collegium Magyar–Német Intézet az Európai Együttműködésért igazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×