Infostart.hu
eur:
375.48
usd:
318.12
bux:
0
2026. február 27. péntek Ákos, Bátor

Gázszag miatt kiürítettek egy budapesti barkácsáruházat

A XV. kerületi épület több pontján észlelték a gázszagot, ezért döntött a biztonsági személyzet az épület kiürítése mellett.

A biztonsági személyzet kiürített egy áruházat szerdán Budapest XV. kerületében, miután az épület több pontján gázszagot észleltek - tájékoztatott a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője.

Mintegy 130-an hagyták el a Városkapu utcai áruházat a vészkijáratokon keresztül, és értesítették a katasztrófavédelmet.

A tűzoltók vizsgálják, hogy történt-e gázszivárgás az épületben - közölte Kisdi Máté. Az MTI úgy tudja, egy barkácsáruházban történt a kiürítés.

Címlapról ajánljuk
Orbán Viktor péntek reggel: olajblokád alá vettek bennünket

Orbán Viktor péntek reggel: olajblokád alá vettek bennünket

A nyugatiak nem ismerik az ukránokat, elhiszik, amit Volodimir Zelenszkij ukrán elnök mond arról, hogy nem állt helyre a Barátság kőolajvezeték, mondta a kormányfő, aki erre javasolta, hogy induljon tényfeltáró misszió Ukrajnába – és ez az a pont, amikor a nyugatiak elkezdtek kijózanodni, fogalmazott Orbán Viktor. Minden reggel átnézi a titkosszolgálati jelentéseket, erről is beszélt a Kossuth Rádióban a miniszterelnök, aki szerint a gazdasági jelentések is megerősítik: ezerforintos benzinár jöhet, ha nem indul újra a Barátság kőolajvezeték.
inforadio
ARÉNA
2026.02.27. péntek, 18:00
Baán László
a Szépművészeti Múzeum főigazgatója, a Liget Budapest Projekt miniszteri biztosa
Megütötték az Nvidiát - Mi jön ma a tőzsdéken?

Megütötték az Nvidiát - Mi jön ma a tőzsdéken?

Péntek reggel Ázsiában főként pozitív hangulatú kereskedést láthatunk, de Európában is óvatos emelkedésre számíthatunk. Eközben Amerikában továbbra is a negatív hangulat dominálhat, érdekes lesz megfigyelni, hogy tovább fokozódik-e a nyomás a technológiai szektoron, miután az Nvidia vártnál erősebb számai sem voltak elegendőek ahhoz, hogy megtámasszák a piacot. Eközben gazdasági események szempontjából is van mire figyelni. Többek között Franciaországból, Németországból és az Egyesült Államokból is friss inflációs számokat várunk, idehaza pedig a KSH zárja a hetet a januári foglalkoztatottsági, munkanélküliségi, valamint az ipari termelői árakkal.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×