Kerülni a tompai átkelő felé érdemes, illetve a magyar és a szerb állampolgárok 8 és 16 óra között igénybe vehetik a tiszaszigeti átkelőt is - mondta Tuczakov Szilvána, a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.
Ömlik vissza a pénz az NKA kasszájába, egyre többen mondanak le a támogatásokról







