Újabb rendkívüli ülést tart vasárnap a kormány, amelyen sajtóértesülések szerint a január 29-én bejelentett ezermilliárd forintos adóátrendezési csomagról, valamint a szociális támogatási rendszer átalakításának tervéről egyeztet.
A reformcsomag közjogi részéről múlt vasárnap tárgyalt a kabinet. A kormányfő a héten már cáfolta, hogy határoztak volna a gyes és a gyed időtartamának rövidítéséről, valamit arról, hogy a 2010 után nyugdíjba vonulók ne kapjanak 13. havi nyugdíjat.
Gyurcsány Ferenc hétfőn tájékoztatja a szocialista frakciót a döntésekről, amelyekről egy nappal később az MSZP elnöksége is konzultál.
A tervek szerint az adóátrendezésről, illetve a szociális támogatásokról a jövő heti kormányülésen születik meg a végleges határozat, amelynek részleteit február 16-ai parlamenti évértékelő beszédében ismerteti a miniszterelnök.
Drog, alkohol, rablás – kiderült, mit vizsgál a rendőrség Egressy Mátyás eltűnése ügyében







