Infostart.hu
eur:
361.97
usd:
310.59
bux:
150755.02
2026. augusztus 27. csütörtök Gáspár

Gázömlés Veszprém megyében

Veszprém megyében megrongálódott egy gázvezeték Pétfürdőn, a Berhidai út egyik házának udvarán. A kiömlő gáz és a robbanásveszély miatt a közeli három lakásból mintegy húsz embert kellett kiköltöztetni.

A megyei katasztrófavédelmi igazgatóság ügyeletese elmondta: a gázvezeték akkor rongálódott meg, amikor egy, az udvarra behajtó személykocsi letörte a gázcsonkot.

Horváth István azt mondta: Pétfürdőn a Berhidai utat lezárták, a forgalmat elterelték. A tűzoltók daruval próbálják leemelni a gázcsonkon lévő gépkocsit, hogy megkezdhessék a vezeték javítását.

Címlapról ajánljuk
Két magyar is eltűnt Nepálban

Két magyar is eltűnt Nepálban

Súlyos áradások pusztítottak Nepál himalájai határvidékén, legalább 157 halálos áldozatot követelve, miközben több mint 380 ember hollétéről nem tudnak. Az eltűntek között két magyar állampolgárt is hivatalosan regisztráltak, és nem kizárt, hogy további magyarok is érintettek lehetnek. A magyar Külügyminisztérium és az újdelhi nagykövetség a nepáli hatóságokkal együttműködve követi az eseményeket, a kutató-mentő munkálatok nagy erőkkel zajlanak - közölte a tárca.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×