Infostart.hu
eur:
361.05
usd:
317.51
bux:
143471.05
2026. július 26. vasárnap Anikó, Anna

Navracsics: Önök rossz miniszterelnököt választottak

"Van egy rossz hírem a szocialista képviselők számára: rossz miniszterelnököt választottak" - jelentette ki a Fidesz frakcióvezetője a parlament ülésén, a kormányfő felszólalására reagálva.

Navracsics Tibor azzal támasztotta alá véleményét, hogy Gyurcsány Ferenc alig több mint két éve kormányfő, de megszorítást kell életbe léptetni, a 2007-es pedig a leszakadás költségvetése lesz.

A fideszes politikus szerint a mostani kormányzati politika az elmúlt 16 év legigazságtalanabb kormányzati politikája.

A frakcióvezető felrótta, hogy a költségvetésben jelentősen kevesebb lett a kistérségek, valamint a romák felzárkóztatását szolgáló támogatás.

"Igazságtalan a kormányzati politika, és ezzel nem néz szembe Gyurcsány Ferenc. A pártok között van párbeszéd, csak a miniszterelnök és az ellenzék között nincs" - tette hozzá Navracsics Ferenc.

A politikus szerint lehet, hogy Gyurcsány Ferenc jó akar, de tettei nem válnak Magyarország javára.

Címlapról ajánljuk
Makranczi Zalán: a szinkroniparban is az AI-nak kell átadni dolgokat, hogy megvédjük a többit

Makranczi Zalán: a szinkroniparban is az AI-nak kell átadni dolgokat, hogy megvédjük a többit

Magyarországon a szinkron mint szakma nincs még akkora veszélyben, hogy a mesterséges intelligencia elvegye a színészek munkáját, ami annak is köszönhető, hogy a stúdiók érdeke is a művészek védelme – mondta el az InfoRádióban a Szinkron Alapszervezet alelnöke. Makranczi Zalán azonban hangsúlyozta: szigorúbb szabályokra lenne szükség, hogy ez a jövőben se következhessen be.

Lando Norris nyerte a a Forma–1-es Magyar Nagydíjat

Norris csapattársa, Oscar Piastri váltóhiba miatt néhány körrel a befutó előtt a második helyről esett ki. A négyszeres világbajnok Max Verstappen végzett a második helyen. A vb-pontversenyt vezető Kimi Antonelli lett a harmadik, és 50 pontra növelte előnyét a pontversenyben.
inforadio
ARÉNA
2026.07.27. hétfő, 18:00
Csizmadia Ervin
a Méltányosság Politikaelemző Központ igazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×