Infostart.hu
eur:
361.45
usd:
317.2
bux:
145048.93
2026. július 29. szerda Flóra, Márta

Halálos baleset Budapesten

Egy személy meghalt, négyen súlyos sérüléseket szenvedtek, amikor vasárnap délelőtt két személyautó frontálisan ütközött Budapesten.

A rendőrség jelenlegi információi szerint vasárnap fél tíz körül a főváros XV. kerületében, a Szentmihályi úton egy, az Erdőkerülő utca felé közlekedő Honda típusú személygépkocsi, egyelőre tisztázatlan okból, áttért a menetirány szerinti bal oldalra, és ott összeütközött egy Wartburggal - közölte a BRFK ügyeletese.

Bálint Gabriella elmondta, hogy a Wartburgban a vezető melletti ülésen utazó 47 éves budapesti nő olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette.

A Honda 52 éves sofőrjét - aki egyedül utazott az autóban - és a Wartburg három utasát súlyos sérülésekkel szállították kórházba - tett hozzá a BRFK ügyeletese.

A baleset körülményeit a rendőrség szakértők bevonásával vizsgálja.

Címlapról ajánljuk
Kékszalag: kezdődik a nevezés, de idén nem lesz rekord

Kékszalag: kezdődik a nevezés, de idén nem lesz rekord

A Fifty-Fifty nyerte a Kékszalag Nagydíj hivatalos előversenyét, a Fehér Szalag Nagydíjat és az idén debütáló Katamarán Grand Prix-viadalt is. A csütörtöki Kékszalagon is Józsa Márton címvédő egysége a legnagyobb esélyes, még gyengébb szélben is – jelezte az InfoRádiónak Holczhauser András főszervező, a Magyar Vitorlás Szövetség főtitkára. Rekorddöntés ugyanakkor idén több okból sem lesz.

Rendkívüli készültség Magyarország háromnegyedén a vízhiány miatt

A legmagasabb fokú riadókészültséget rendelte el Gajdos László élő környezetért felelős miniszer a vízhiány miatt. A 84 körzetből 66-ban a jogszabályban rögzített harmadfokú határérték fölé emelkedett az aszályindex, ami az ország területének 74 százalékát érinti.
inforadio
ARÉNA
2026.07.29. szerda, 18:00
Pletser Tamás
az OTP Alapkezelő szenior portfolió menedzsere
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×