Infostart.hu
eur:
355.19
usd:
301.68
bux:
134250.05
2026. május 11. hétfő Ferenc

Schmitt: "ha veszítünk, széthull a nyáj"

A választáson való részvétel a legfontosabb, ennek érdekében járják a Fidesz vezetői az országot - mondta Schmitt Pál.

A Fidesz alelnöke, aki Szekszárd és Sárbográd után a Fejér megyei Móron ajánlotta a választók figyelmébe pártja polgármesterjelöltjét, azt a véleményét fogalmazta meg, hogy a választókat nem érdekli az önkormányzati választás, de most revansvágy él az emberekben.

Az áprilisi parlamenti választások után, ha az október elsejei önkormányzati választáson a Fidesz nyer, az fontos üzenet lesz a kormány számára - mondta.
 
"Ez az egyetlen esélyünk, mert október elsején vagy megerősödünk újra, vagy, ha veszítünk, széthull a nyáj" - jelentette ki Schmitt Pál.

Címlapról ajánljuk
Hegedűs Zsolt jövendő egészségügyi miniszter máris komoly ígéreteket tett
Bizottsági meghallgatás

Hegedűs Zsolt jövendő egészségügyi miniszter máris komoly ígéreteket tett

Alapvetően más szemléletet, mérhető és transzparens ellátást, az alapellátás, a köztestületek újbóli megerősítését és évente 500 milliárd forint pluszforrást ígért az egészségügyben Hegedűs Zsolt, az ágazat kijelölt vezetője az Országgyűlés egészségügyi bizottságában hétfőn. Karikó Katalin is kormányzati szerepet kap.

Molnár Judit: hosszú idő után ismét megjelentek a last minute utak

Az elmúlt években, évtizedekben koncentrálódott a magyar utazási piac, csökkent az utazásszervező és értékesítő cégek száma. Legutoljára a Covid-járvány tizedelte meg ezeket a vállalkozásokat – mondta az InfoRádió Aréna című műsorában a Magyar Utazási Irodák Szövetségének elnöke, Molnár Judit.
inforadio
ARÉNA
2026.05.11. hétfő, 18:00
Lakatos Júlia a Méltányosság Politikaelemző Központ stratégiai igazgatója
Kiszelly Zoltán a Századvég politikai elemzési igazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×