Infostart.hu
eur:
385.69
usd:
336.41
bux:
121630.37
2026. március 31. kedd Árpád
Nyitókép: M4 Sport

Nikitscher Tamás bemutatkozott a spanyol bajnokságban, ennyi a jó hír

0-3-nál állt be, már hiába.

Nikitscher Tamás súlyos, 5-1-es vereséggel záruló mérkőzésen mutatkozott be a Valladolidban, amely szombaton a Villarreal vendégeként kapott ki a spanyol labdarúgó-bajnokság 22. fordulójában.

A magyar válogatott középpályás, aki szerdán igazolt a La Liga sereghajtójához, a 71. percben 3-0-s hátrányban csereként beállva debütált az új csapatában. A Valladolid sorozatban harmadszor maradt alul, az éppen bennmaradást jelentő 17. helyezett Alavés pedig hat ponttal előzi meg.

La Liga, 22. forduló:

Getafe-Sevilla 0-0

Villarreal-Valladolid 5-1 (1-0)

pénteken játszották:

Leganés-Rayo Vallecano 0-1 (0-0)

vasárnap:

FC Barcelona-Alavés 14.00

Valencia-Celta Vigo 16.15

Osasuna-Real Sociedad 18.30

Real Betis-Athletic Bilbao 21.00

hétfő:

Girona-Las Palmas 21.00

Címlapról ajánljuk
Megvan a győztes tervező Rákosrendező rehabilitációjára

Megvan a győztes tervező Rákosrendező rehabilitációjára

Karácsony Gergely főpolgármester az eredményhirdetés napját történelminek nevezte, szerinte Rákosrendező Budapest autonómiája visszaszerzésének szimbóluma. Egy óriási park és 10 ezer új lakás kell hogy létrejöjjön. Vitézy Dávid társelnökként segítette Karácsony Gergely munkáját a bírálóbizottság élén. Jelezte, 40 ezer parkolóhely helyett 15 hektáros park keletkezik, rengeteg meghirdethető lakás, nem a tőkét szolgáló luxusnegyed, hanem új városrész. A győztes egy 5 nemzetiségű konzorcium, a francia, német, holland, magyar és szlovák Coldefy.

Megszólalt a rendőrség: ez történhet, ha megzavarnak egy választási gyűlést

Az elmúlt napokban tartott választási rendezvények (gyűlések) rendőri biztosításával kapcsolatos észrevételek, kritikák tisztázása érdekében az alábbi tájékoztatás jelent meg a rendőrség hivatalos oldalán.
inforadio
ARÉNA
2026.03.31. kedd, 18:00
Dobrev Klára
a Demokratikus Koalíció elnöke, a párt választási listavezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×