Infostart.hu
eur:
382.2
usd:
328.23
bux:
108922.07
2025. december 7. vasárnap Ambrus
A lengyel Kamil Stoch a síugrók férfi nagysánc csapatversenyében a phjongcshangi téli olimpián az Alpensia Síugró Központban 2018. február 19-én.
Nyitókép: MTI Fotó: Czeglédi Zsolt

Négysáncverseny: váltás az élen az utolsó forduló előtt

A lengyel Kamil Stoch nyert Innsbruckban a síugrók 69. Négysáncversenyének harmadik állomásán, így az élről várhatja a záró viadalt.

Stoch az innsbrucki versenyen 261,6 pontos teljesítménnyel győzött, az első sorozatban 127,5 méterre, a másodikban 130 méterre ugrott. A győztes mögött másodikként a szlovén Anze Lanisek zárt, míg a címvédő lengyel Dawid Kubacki harmadik lett.

Stoch vasárnapi sikerével a Négysáncverseny összetett versenyében az első helyre ugrott, őt Kubacki követi. A két verseny után még éllovas norvég Halvor Egner Granerud visszaesett a harmadik helyre, de a vk-sorozatban tíz verseny után továbbra is ő vezet.

Az idei Négysáncverseny-sorozat utolsó versenyét szerdán Bischofshofenben rendezik meg.

Eredmények

1. Kamil Stoch (lengyel) 261,6 pont (1. sorozat: 127.5 méter, 2. sorozat: 130 méter)

2. Anze Lanisek (szlovén) 249,6 (127.5/123.5)

3. Dawid Kubacki (lengyel) 248,3 (126/127)

A Négysáncverseny állása 3 verseny után (még 1 van hátra): 1. Stoch 809,9 pont, 2. Kubacki 794,7, 3. Halvor Egner Granerud (norvég) 789,3

A vk állása 10 verseny után (még 18 van hátra): 1. Granerud 746 pont, 2. Markus Eisenbichler (német) 584, 3. Stoch 408

Címlapról ajánljuk
Herendi Gábor: a Szenvedélyes nők jobban sikerült, mint a Futni mentem

Herendi Gábor: a Szenvedélyes nők jobban sikerült, mint a Futni mentem

Már mozikban Herendi Gábor új filmje, a Szenvedélyes nők - ami csakúgy mint előző filmje, a Futni mentem egy nagysikerű cseh film remake változata. A filmzene a tavaly tragikusan elhunyt Tompos Kátya szerzeményein alapszik – mondta az InfoRádióban a film rendezője. Herendi Gábor reméli, hogy az ismét állami támogatás nélkül készült új filmje sikeres lesz a magyar nézők között, ami további független alkotások lehetőségét is segítené.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.08. hétfő, 18:00
Szlávik János
a Dél-Pesti Centrumkórház infektológiai osztályának vezetője
Véget ér a Fed szigorítása: új korszak jön a részvény- és devizapiacokon?

Véget ér a Fed szigorítása: új korszak jön a részvény- és devizapiacokon?

2025 októberében a Fed bejelentette, hogy decemberben leállítja a mennyiségi szigorítást. Ezzel véget ér az a két és fél évig tartó időszak, amelynek során az amerikai jegybank havonta több tízmilliárd dollárral csökkentette a mérlegét, hogy visszafogja a gazdaság túlfűtöttségét és letörje a 2022-ben kialakult inflációs hullámot. Ez új piaci környezetet teremthet a részvény-, kötvény- és devizapiacok számára. A fenti változások nyomán cikkünkben azt vizsgáljuk meg, hogyan alakultak a hozamok különböző piaci környezetben a részvénypiacokon (S&P 500, Nasdaq), valamint a devizapiacon (dollárindex, EUR/HUF).

EZT OLVASTA MÁR?
×
2025. december 7. 15:52
×
×
×
×