Infostart.hu
eur:
386.55
usd:
331.75
bux:
120625.64
2026. január 14. szerda Bódog
Nyitókép: Pixabay.com

Szívrohamban meghalt a sokszoros bajnok korcsolyázó

Chris Reed még csak 30 éves volt. Négy olimpián indult.

Szívroham következtében harmincéves korában elhunyt Chris Reed amerikai születésű, de japán színekben versenyző jégtáncos.

Nővérével, Cathy Reeddel két téli olimpián indult, a jégtáncos pár hétszer nyert japán bajnokságot, a 2011-es Ázsiai Téli Játékokon pedig ezüstérmesként végzett. A japán anyától és amerikai apától született Reed 2018-ban, már Kana Muramotóval az oldalán másodikként zárt az Ázsiai Téli Játékokon, bronzérmes lett a Négy Kontinens viadalon, s újabb három országos bajnoki címre is szert tett.

Utolsó ötkarikás szereplése a 2018-as játékokon volt, ott a Muramoto, Reed kettős a 15. helyet szerezte meg, az az évi világbajnokságon pedig 11. lett.

Címlapról ajánljuk
A Nemzeti Választási Iroda elnöke ígéri, nem lesz csúszás, fennakadás április 12-én
Felkészülés 2026

A Nemzeti Választási Iroda elnöke ígéri, nem lesz csúszás, fennakadás április 12-én

Teljes egészében felhő alapú infrastruktúrára épül a valasztas.hu honlap, amely így nagy terhelés esetén is garantálja a stabil és megbízható működést – mondta az InfoRádióban Nagy Attila. Az NVI elnöke arra is kitért, hogy az elmúlt években kiiktatták a rendszerből azokat az elemeket, amelyek a korábbi választások során a szavazókörök zárásának a csúszásához vezettek vagy lassították a szavazatszámlálást.

Klímakutató: nincs vége az extrém hidegnek

Az Európát és Magyarországot jelenleg érintő havas, hideg időjárást nem rendkívüli esemény okozza, hanem több, egymással összefüggő légköri folyamat együttállása – hangsúlyozta az MCC Klímapolitikai Intézetének vezető kutatója az InfoRádióban. Kovács Erik szerint az átmeneti, enyhébb, ködös napok után erőteljes, szibériai hideg levegő érkezik ismét, éjszakai és nappali fagyokkal.
inforadio
ARÉNA
2026.01.14. szerda, 18:00
Csizmazia Gábor
a Nemzeti Közszolgálati Egyetem John Lukacs Intézetének tudományos munkatársa
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×