A magyar válogatott korábbi szövetségi kapitánya sorozatban az ötödik vereségét szenvedte el a Bundesligában a berlini együttessel.
Dárdai Pál csapata, a Hertha BSC 2-0-ra kikapott a Szalai Ádámmal a kezdőcsapatban felálló Hoffenheim vendégeként a német labdarúgó-bajnokság 29. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén. A 2015 februárja óta a kispadon ülő Dárdainak ez a legrosszabb szériája a csapattal.
Szalait a 64. percben, 1-0-s hazai vezetésnél lecserélték.
Kilenc uniós tagállamban végzett felmérést tett közzé egy francia lap. Az európaiak általános félelmeiről kérdeztek meg csaknem 10 ezer embert. Tanulságos eredmények születtek.
A békepárti országjárás Kecskeméten folytatódott szombaton, ahol Orbán Viktor miniszterelnököt Csiszár Jenő kérdezte. Az esemény a jelenlegi világ-és belpolitikai helyzetre, a békepárti álláspont kiemelt szerepére és Magyarország biztonsági érdekeire koncentrált.
Volodimir Zelenszkij ukrán elnök szombaton hosszú és érdemi telefonbeszélgetést folytatott Steve Witkoffal, Donald Trump különmegbízottjával, valamint az elnök vejével, Jared Kushnerrel az ukrajnai békefolyamatról.
A brit kormány terrorizmussal kapcsolatos vádak miatt szankciókat vezetett be Gurpreet Singh Rehal ellen, aki kulcsszerepet játszott a Morecambe futballklub átvételében.