Infostart.hu
eur:
363.71
usd:
311.64
bux:
148659.81
2026. augusztus 19. szerda Huba

Vívó-vb - Könnyedén jutott a legjobb 16 közé a férfi párbajtőrcsapat

A chileiek elleni fölényes győzelemmel biztosították helyüket a címvédő magyarok a 16-os táblán a kazanyi vívó-világbajnokság férfi párbajtőr csapatversenyében.

A Boczkó Gábor, Imre Géza, Rédli András, Somfai Péter négyesnek - annak ellenére, hogy a világranglistán második - már a legjobb 32 között vívnia kellett, mivel 36 együttes kezdte meg a versenyt, azaz a leggyengébbeknek a hiányos 64-es táblán is rendeztek mérkőzéseket.

A chileiek elleni kedd délutáni pástra lépés ugyanakkor elsősorban a ráhangolódást szolgálta, különösen Imre Gézának, aki az egyéni versenyben nem indult.

A magyarok szerdai első ellenfele a kazahokat hosszabbításban esett tussal 43-42-re legyőző spanyol csapat lesz.

Eredmény:

a 32 között:
Magyarország-Chile 45-21

Címlapról ajánljuk

„Fura urak” és felszabadulás – Tarr Zoltán állami és miniszteri díjakat adott át

Tarr Zoltán társadalmi kapcsolatokért és kultúráért felelős miniszter állami és miniszteri díjakat adott át a Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztériumban augusztus 20. alkalmából szerdán.
inforadio
ARÉNA
2026.08.24. hétfő, 18:00
Wagner Péter
az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány vezető elemzője
Oldalaztak az amerikai indexek, nem szárnyalt, egyenesen kilőtt a Moderna

Oldalaztak az amerikai indexek, nem szárnyalt, egyenesen kilőtt a Moderna

Az elmúlt hetek optimizmusa után ismét elromlott a hangulat a világ tőzsdéin, a befektetők a magas kötvényhozamok és az olajár emelkedése miatt aggódnak, miközben különösen nagy nyomás nehezedik a technológiai részvényekre. A tegnapi amerikai esést ma Ázsiában is komoly eladási hullám követte, Európában pedig oldalazást láthatunk.  Délután az amerikai pénzügyminisztérium bejelentette, hogy növeli a hosszúoldali kötvények visszavásárlását, erre pedig nagyot ugrottak a fémek és a tőzsdék, emellett pedig a dollár is nagyobbat gyengült és a kötvényhozamok is csökkenni kezdtek.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×