A magyarok góljait Ladányi Balázs, Peterdi Imre, Benk András és Horváth András szerezte.
A két együttes hétfőn is találkozott, akkor Pat Cortina szövetségi kapitány csapata 4-3-ra nyert büntetőkkel.
Bendarzsevszkij Anton: az orosz lakosság jó része most érezte meg, hogy országa pusztító háborút vív






