Infostart.hu
eur:
351.92
usd:
307.09
bux:
0
2026. június 22. hétfő Paulina

Kovács Katalin egyesben verhetetlen volt - képgaléria

Biztosította helyét egyesben a kajakozó Kovács Katalin a pekingi olimpián, mivel a szegedi Világkupa-versenyen győzött 500 méteren egyesben. Benedek Dalma gyengébb rajtja után csak felzárkózni tudott.

Kenu egyesben 500 méteren Vajda Attila - 12 ezreddel legyőzve a német Adreas Dittmert - aranyérmet szerzett.

Kajak kettesben a Kammerer Zoltán, Kucsera Gábor duó győzött. A Kozmann György, Kolonics György páros második lett, de így is biztos pekingi résztvevők.

Női párosban a Kovács Katalin, Janics Natasa kettős második lett a német Fischer, Reinhardt duó mögött és a Paksy Tímea, Benedek Dalma egység előtt. Ebben a számban még nem dőlt el az olimpiai indulás kérdése.

Címlapról ajánljuk
László Csaba: költségvetési „romhalmazt” örökölt a kormány

László Csaba: költségvetési „romhalmazt” örökölt a kormány

László Csaba szerint nehéz gazdasági helyzetet örökölt az új kormány. Mint egy falat kenyérre, annyira szüksége van a magyar gazdaságnak az uniós pénzekre. Ez a forrás lehet a GDP-növekedés motorja – mondta az InfoRádióban a volt pénzügyminiszter, a Budapesti Corvinus Egyetem egyetemi tanára a Magyar Tudományos Akadémián tartott Számvetés és újratervezés elnevezésű konferencia szünetében.
inforadio
ARÉNA
2026.06.22. hétfő, 18:00
N. Rózsa Erzsébet
egyetemi tanár, Közel-Kelet-szakértő
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×