Infostart.hu
eur:
385.21
usd:
331.83
bux:
123872.29
2026. március 5. csütörtök Adorján, Adrián

Botlott a Real Madrid, így beérhette a Valencia

A Real Madrid hazai pályán csak 1-1-es döntetlent ért el a Real Sociedad ellen a spanyol labdarúgó-bajnokság 32. fordulójában, ezzel pedig tovább nehezítette saját helyzetét a második helyért folyó küzdelemben.

A fővárosiak a 26. percben az egyre jobb formába lendülő Ronaldo góljával szereztek vezetést, majd a 62. percben a vendégek Gonzalez révén egyenlítettek - Casillas kapus suta mozdulata után.

 

A továbbiakban a Sociedad támadott többet, de csak annyit tudott elérni, hogy emberelőnyben fejezte be a meccset. A hajrában Guti egy percen belül két sárga lapot kapott, így idő előtt mehetett zuhanyozni.

 

A Real Madridot a Valencia beérte a tabellán, miután Angulo góljával idegenben 1-0-ra legyőzte a Celta Vigót.


Olaszországban az Inter 0-1-ről fordítva 2-1-re nyert az Ascoli pályáján, míg az Udinese a Livorno vendégeként győzött 2-0-ra.

Címlapról ajánljuk
Szakértő az iráni utódlásról: Ali Hamenei „reformernek” számított

Szakértő az iráni utódlásról: Ali Hamenei „reformernek” számított

Mi lesz Iránban, ha az amerikai–izraeli támadások nem érnek el rezsimváltást? Hogy zajlik az utódlás? „Az iráni állam berendezkedésének vannak demokratikus elemei, a legfőbb vezetőt például a szakértők gyűlése választja meg, annak tagjait pedig a nép választja” – mondta az InfoRádió Aréna című műsorában N. Rózsa Erzsébet, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem tanára, Közel–Kelet-szakértő.

Szakértő: az iráni háború miatt Törökország, Európa „kapuőre” hatalmas migrációs hullámra számít

A Migrációkutató Intézet vezető elemzője az InfoRádióban arról beszélt, hogy a török államvezetés egy, a szíriai polgárháború okozta migrációs hullámnál is nagyobbtól tart az iráni háború miatt. Ennek kezelésében egyedül az Európai Unió lehetne partner, de az előző megállapodás is törékenynek bizonyult.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×