Infostart.hu
eur:
359.81
usd:
315.53
bux:
143471.05
2026. július 27. hétfő Liliána, Olga
Rod Stewart brit rockzenész a Brit Awards elnevezésű brit könnyűzenei díjak 40. átadási ünnepségén a londoni 02 Arénában 2020. február 18-án.
Nyitókép: Vickie Flores

Rod Stewart megint Budapestre jön

Rod Stewart azt tervezi, hogy jövőre egy olyan világ körüli turnéval koronázza meg karrierjét, amelynek Budapest is az egyik fontos állomása lesz.

Rod Stewart jövőre visszatér Budapestre a legnagyobb slágereivel egy különleges show keretében 2024. június 22-én az MVM Dome-ban – olvasható a Live Nation oldalán.

Nagyon izgatott vagyok, hogy újra felléphetek a csodálatos magyar közönség előtt. A legnagyobb slágereimet viszem, és persze sok izgalmas meglepetés is lesz! – üzente az énekes a magyar rajongóinak.

Rod Stewart egyike a legtöbb albumot eladó művészeknek, becslések szerint több mint 250 millió lemeze és kislemeze kelt el világszerte. Dalai között olyan világslágerek szerepelnek, mint a Maggie May, Da Ya Think I’m Sexy, Baby Jane, The First Cut Is The Deepest, I Don’t Want To Talk About It, Tonight’s The Night, You Are In My Heart, Hot Legs, Forever Young vagy a Sailing.

Rod Stewart jövőre ötödször lép fel Magyarországon. Először az MTK stadionjában lépett fel 1986-ban, majd 19 évvel később tért vissza Budapestre, de fellépett a Kapcsolat koncerten a fővárosi Ötvenhatosok terén, legutóbb pedig 2018 januárjában a Budapest Sportarénában tartott koncertet.

Címlapról ajánljuk

Lando Norris nyerte a Forma–1-es Magyar Nagydíjat

Norris csapattársa, Oscar Piastri váltóhiba miatt néhány körrel a befutó előtt a második helyről esett ki. A négyszeres világbajnok Max Verstappen végzett a második helyen. A vb-pontversenyt vezető Kimi Antonelli lett a harmadik, és 50 pontra növelte előnyét a pontversenyben.
inforadio
ARÉNA
2026.07.27. hétfő, 18:00
Csizmadia Ervin
a Méltányosság Politikaelemző Központ igazgatója
Tisza-kormány: sorra jönnek a bejelentések, három településen volt időközi választás

Tisza-kormány: sorra jönnek a bejelentések, három településen volt időközi választás

A Tisza Párt frakciója Sonnevend Pált, az ELTE tanszékvezető egyetemi tanárát jelöli alkotmánybírónak Hende Csaba megüresedett helyére, a parlament pedig már hétfőn megválaszthatja a testület új tagját. Három településen tartottak ma időközi önkormányzati választást: Bárdudvarnokon és Bakócán polgármestert és képviselőket választottak, Békéscsabán pedig az új egyéni választókerületi képviselő személyéről szavaztak. Szeptembertől nyilvánosan is elérhetők lesznek az egészségügyi ellátással összefüggő fertőzések intézményi adatai, ezt Hegedűs Zsolt egészségügyi miniszter jelentette be. Megújul a Népliget és a Planetárium. Cikkünk folyamatosan frissül a Tisza-kormány döntéseivel vasárnap.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×