Infostart.hu
eur:
364.98
usd:
309.71
bux:
136260.36
2026. április 17. péntek Rudolf
Székhelyi József  Jászai Mari-díjas színművész, rendező a százéves Filmgyár jubileumi ünnepségén a Mafilm Róna utcai telepén 2017. szeptember 7-én.
Nyitókép: Soós Lajos

Súlyos tüdőműtéten esett át Székhelyi József

Daganatot kellett eltávolítani a 72 éves színész tüdejéből.

A Jászai Mari-díjas színművész tüdejében még novemberben fedeztek fel daganatot, kemoterápiás kezelést kapott, az állapota javulni látszott, de a május végi kontrollvizsgálatok során felfedezték, hogy bár áttétek nincsenek, a tumor újra növekedésnek indult. Kezelőorvosai jobbnak látták, ha megoperálják a művészt. A beavatkozás sikerült, Székhelyi, bár meglehetősen gyengének érzi magát, a körülményekhez képest jól van, és csütörtök délután már haza is mehetett, hogy otthon pihenhesse ki az operáció fáradalmait.

"Megoperáltak, túl vagyunk rajta. Reménykedünk, hogy segíteni fog. Nagyon sokat segít, hogy ennyien velem éreznek és szorítanak a gyógyulásomért" - mondta a Blikknek Székhelyi József. Most egy darabig az otthonában lábadozik. A Gólemszínház már közzé is tette, hogy a hét végi Halpern és Johnson előadás, amelyben Székhelyi az egyik főszereplő, elmarad.

Címlapról ajánljuk

„Nem csak az a kérdés, hogy ki mond le, lezárult egy politikai korszak” – Orbán Viktor a választások eredményéről

„A választók a jövőre szavaztak, nem a múltra, többet várnak. Szerintem össze kell gyűjteni azt a 8-10 okot, ami a választási vereséghez vezetett, ehhez szükség van még néhány napra. Ki fog kerekedni egy kép” – vázolta Orbán Viktor. Először értékelte az országgyűlési választások eredményét a választáson súlyos vereséget szenvedett Fidesz–KDNP vezetője. A Fidesz közösségére bízta annak az ügyét, hogy marad-e vagy távozik a párt éléről.
inforadio
ARÉNA
2026.04.17. péntek, 18:00
Dobrowiecki Péter
Lengyelország-szakértő, az MCC Magyar-Német Intézet kutatási vezetője
Választás 2026: megvan az oktatási miniszter, felszólította Magyar Péter a Molt

Választás 2026: megvan az oktatási miniszter, felszólította Magyar Péter a Molt

137 mandátumnál jár a Tisza Párt, 56 képviselői helynél a Fidesz és 6-nál a Mi Hazánk, miután szerdán lezárult az újraszámolás Zala 2. számú, keszthelyi választókerületében. Csütörtökön hiánytalanul megérkeztek a külképviseleteken leadott szavazatok is, Magyar Péter pedig bejelentette: nem a Karmelitában, hanem a Parlament közelében lesz a miniszterelnöki irodája. A Tisza-kormány oktatási minisztere a Ciszterci Iskolai Főhatóság éléről érkezik, személyében egy újabb nő kerül a kormányba. Magyar Péter az üzemanyag-ellátás biztonságáról kért tájékoztatást a Moltól, egyúttal felszólította a vállalatot, hogy ne fizesse ki a Fidesz-közeli MCC-nek járó, mintegy 25 milliárd forintos osztalékot. Folyamatosan frissülő cikkünkben a csütörtöki fejleményeket követjük nyomon. Orbán Viktor csütörtök este interjút adott.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×