Infostart.hu
eur:
364.83
usd:
311.82
bux:
133611.19
2026. április 28. kedd Valéria

Johnny Depp, a szoftverguru

Johnny Depp a McAfee-szoftvervírusirtó fejlesztőjét alakítja egy újságcikk nyomán készülő filmben.

A King of the Jungle (A dzsungel királya) című filmet a Wired című folyóirat cikke ihlette, mely a számítógépes guruval, John McAfeevel foglalkozott, aki csapot-papot hátrahagyva elvonult a világtól, hogy egy belize-i dzsungelben éljen.

A forgatókönyv, amelyen Scott Alexander és Larry Karaszewski dolgozik, a paranoiás McAfee nyomába eredő újságíró útját mutatja be.

A filmet az Őrült, dilis, szerelem című románcot is jegyző Glenn Ficarra és John Requa rendezi.

A film nemzetközi forgalmazási jogait a szerdán megnyíló cannes-i filmfesztiválon kezdik árulni.

Johnny Depp május 25-től A Karib-tenger kalózai: Salazar bosszúja című produkcióban látható a filmvásznon.

Címlapról ajánljuk
Választás 2026: Megszólalt Orbán Viktor, Hatvanpuszta is szóba került

Választás 2026: Megszólalt Orbán Viktor, Hatvanpuszta is szóba került

Orbán Viktor szerint egyelőre nincs döntés a Fidesz elnökének személyéről, parlamenti mandátumát pedig nem veszi át. Magyar Péter vagyonkimentési ügyekben sürgetett fellépést, miután a NAV Rogán Antal köréhez köthető milliárdos átutalásokat függesztett fel pénzmosás gyanúja miatt. Az uniós forrásokhoz való hozzáférés felgyorsítása lett a magyar–brüsszeli tárgyalások központi témája. A Fidesz–KDNP ellenzékbe kerülve 52 mandátummal alakítja meg frakcióit az új Országgyűlésben, miközben számos ismert politikus távozik.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×