Infostart.hu
eur:
384.97
usd:
331.89
bux:
122311.2
2026. január 17. szombat Antal, Antónia

Izraeli katonák lelőttek négy palesztin fegyverest

Izraeli katonák lelőttek négy palesztin fegyverest, akik megpróbáltak behatolni a zsidó állam területére a Gázai övezetből.

A karni határátkelő közelében legalább tíz palesztin kísérelt meg bejutni izraeli területre, de az izraeli járőrök észrevették őket, majd a behatolók tüzet nyitottak rájuk. A helyiek szerint a palesztin csoport páncéltörő fegyvereket is bevetett az izraeli katonák ellen.

Címlapról ajánljuk

Orbán Viktor Miskolcon „egy hosszú szerelmi történetről” beszélt, bejelentést tett a tanárbérről

A digitális polgári körök rendezvényén a közönség kérdéseire válaszolt a pártelnök-miniszterelnök, a Tisza Pártot és a DK-t a háborúfenntartók közé igyekvő pártoknak nevezte, a városiakat pedig kérte, döntsék el, hogy egy nagy ipari beruházást szeretnének, vagy több kisebbet, ezután áll rendelkezésre. Bejelentette, hamarosan 900 ezer forint lesz az átlagos tanárbér, a Benes-dekrétumok miatt joghátrányt szenvedők pedig segítséget kapnak.
inforadio
ARÉNA
2026.01.19. hétfő, 18:00
Pletser Tamás
az Erste Bank olaj- és gázipari elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×