Infostart.hu
eur:
355.28
usd:
313.2
bux:
139656.19
2026. június 25. csütörtök Vilmos

Drámai fordulat: megsemmisítették a nyomokat az eltűnt kislány szülei?

Végzetes hibát követtek el és nehezítették a nyomozást a Portugáliában eltűnt négyéves brit kislány szülei - állítja egy portugál rendőr.

Olegario Sousa szerint Madeleine McCann szülei jelentősen nehezítették a kislány utáni nyomozást azzal, hogy feltúrták a hotelszobát, ahonnan a gyermeket elrabolták, így eltűntették a nyomokat.

A rendőr közölte: több mint húsz ember járt a szobában, és megfogdosták a bútorokat, valamint a kilincseket.

"Megsemmisíthették az összes bizonyítékot, ez pedig jelentősen megnehezíthette a bűnügyi helyszínelők munkáját" - hangsúlyozta Olegario Sousa.

A család felháborodottan reagált a rendőr nyilatkozatára, ugyanis szerintük természetesnek tekinthető, ha egy szülő átkutatja a szobát, miután azt észleli, hogy gyermeke eltűnt.

Madeleine McCannt május 3-án rabolták el ágyából a portugáliai üdülővárosból, Praia da Luz-ból, miközben szülei egy közeli étteremben vacsoráztak.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.06.25. csütörtök, 18:00
Mészöly Géza korábbi válogatott labdarúgó, edző
Újvári Gábor újságíró, sportvezető
Tisza-kormány: Magyar Péter határidőt adott a legfőbb ügyésznek, délután bejelentések jönnek

Tisza-kormány: Magyar Péter határidőt adott a legfőbb ügyésznek, délután bejelentések jönnek

Magyar Péter miniszterelnök csütörtökön rendkívüli kormányszóvivői sajtótájékoztatón tesz új bejelentéseket a hétvégi kihelyezett kormányülés előtt, miközben a kabinet egyszerre több politikailag érzékeny ügyet mozgat. Szerdán benyújtották az ügynökakták megnyitását célzó törvényjavaslatot, a parlament pedig jövő héten rendkívüli ülésen tárgyalhat hat javaslatot. A Tisztítótűz-művelet keretében a legnagyobb vitát a képviselői mandátum 12 éves korlátozása váltotta ki, amelyet a TASZ szerint ki kellene venni a csomagból. Eközben razzia volt a Semmelweis Egyetemen, őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét, felmondták Balásy Gyula cégeinek szerződéseit, és tovább gyorsult a Fideszhez köthető médiumok leépülése.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×