A csíkszeredai nő kölcsönkérte egy barátja gépkocsiját, hogy azzal menjen az esti misére. Mire az istentiszteletnek vége lett, besötétedett, így a nő nem vette észre, hogy egy másik autóba ült be, és visszavitte a kocsit.
Másnap reggel ismerőse vette észre, hogy nem saját autója áll a garázsban. Miután értesítette a nőt, az asszony maga ment a rendőrség, és jelentette hibáját.
A rendőrség megerősítette, hogy mindkét autó ugyanolyan márkájú és színű volt, és a slusszkulcs is illett mindkettőbe, ez okozhatta a tévedést.
Tömegszerencsétlenség a 3-as főúton, gyerekek a halottak között








