Mahmúd Ahmadinezsád iráni államfő szerdai sajtóértekezletén jelentette be, hogy megkegyelmezett a 15 britnek.
"Az iráni kormány sajnálja, hogy a brit kormány nem elég bátor ahhoz, hogy beismerje tévedését, vagyis a behatolást az iráni vizekre" - mondta Ahmadinezsád.
Hozzátette, hogy az iráni nemzetet "elszomorította" a britek cselekedete.
Az elnök bátorság érdemrenddel tüntesse ki Abulhaszem Amanagh tengerészkapitányt, aki március 23-án "elfogta a behatolókat, és megvédte Irán határait".
Tömegszerencsétlenség a 3-as főúton, gyerekek a halottak között








