Infostart.hu
eur:
390.23
usd:
330.86
bux:
111046.97
2025. december 24. szerda Ádám, Éva

A szórakoztatóipar leggazdagabb hölgyei

Az amerikai műsorvezető, Oprah Winfrey a leggazdagabb nő a szórakoztatóiparban - derült ki a Forbes magazin összeállításából.

A hölgy teljes vagyonát 1,5 milliárd dollárra becsülik, amelynek nagy részét a televíziós és rádiós tevékenysége során keresett meg.

A második helyen a Harry Potter regények írója, JK Rowling szerepel, aki csaknem 1 milliárd dollárt keresett eddig.

A harmadik helyre Martha Stewart üzletasszony, Anthony Hopkins korábbi kedvese futott be, aki egy médiabirodalmat is magáénak tudhat.

Megéri énekesnőnek lenni

Õt négy énekesnő követi a sorban: a negyedik helyet Madonna szerezte meg, az ötödiket Celine Dion, a hatodikat Mariah Carey, a hetediket pedig Janet Jackson.

Majd következnek a színésznők, sorrendben Julia Roberts, Jennifer Lopez és Jennifer Aniston.

A lista azonban egy kicsit csal. A magazin ugyanis nem számolta azoknak a hölgyeknek a vagyonát, akik már nem dolgoznak, pedig közöttük is akadnak igen gazdagok. Például Barbra Streisand vagy Elizabeth Taylor.

Julia Roberts, a leggazdagabb színésznő vagyonát a lista készítői 140 millió dollárra, míg Jennifer Lopez és Jennifer Aniston vagyonát 110 millió dollárra becsülték.

Címlapról ajánljuk
Itt van a reflux, itt van újra – mire figyeljünk az ünnepi szezonban?

Itt van a reflux, itt van újra – mire figyeljünk az ünnepi szezonban?

Ha ilyen panaszunk van, bizonyos ételeket és bizonyos italokat kerülni érdemes – erről beszélt Barkai László, a Semmelweis Egyetem Belgyógyászati és Onkológiai Klinika adjunktusa, gasztroenterológus az InfoRádióban.

A januártól életbe lépő változásokról szólt az idei utolsó Kormányinfó

Az ünnepek miatt szokatlan időben, kedden délután fél 4-től kezdték a Kormányinfót. Orbán Viktor miniszterelnök korábban azt posztolta, hogy az év valószínűleg utolsó kormányülését tartották kedden. A Kormányinfón nem hangzott el nagy bejelentés, elsősorban a januártól életbe lépő változásokat ismertették. A kormányülésen szó esett a Benes-dekrétumokról is, Orbán Viktor tárgyalt szlovák kollégájával az ügyről – mondta Gulyás Gergely.
VIDEÓ
Új csúcsokkal kanyarodnak rá az ünnepekre az amerikai tőzsdék

Új csúcsokkal kanyarodnak rá az ünnepekre az amerikai tőzsdék

Folytatódik az év végi emelkedés a tőzsdéken, az MSCI All Country World Index hétfőn csúcsot döntött, az USA-ban az S&P 500 pedig tegnap már zsinórban a harmadik napja zárt emelkedéssel. Az ázsiai tőzsdéken ehhez képest csak oldalazás volt jellemző ma reggel, a legtöbb vezető ázsiai index alig mutat érdemi elmozdulást. Európában a tegnapi esés után ma reggel iránykereséssel indult a kereskedés, és délutánra sem alakult ki határozott irány, de a Stoxx 600 egy kis emelkedéssel is új csúcsra tudott menni. A karácsony előtti utolsó kereskedési napon számos előrehozott makroadatot kapunk, amelyek hatással lehetnek a kereskedés hangulatára. A következő napokban az ünnepek miatt változó lesz a tőzsdék nyitvatartása, erről szóló összefoglalónk itt olvasható.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×