Infostart.hu
eur:
355.7
usd:
312.92
bux:
0
2026. június 24. szerda Iván
Lottószelvények a Szerencsejáték Zrt. Csalogány utcai lottózójában Budapesten 2019. március 22-én. Minden idők harmadik legnagyobb nyereménye, 3,414 milliárd forint a tét az Ötöslottó hétvégi sorsolásán.
Nyitókép: MTI/Mónus Márton

Ezt az öt számot kellett eltalálni minden idők legnagyobb hazai lottónyereményéhez

A televízióban közvetített számsorsoláson az alábbi nyerőszámokat húzták ki.

Nyerőszámok:

40 (negyven)
48 (negyvennyolc)
59 (ötvenkilenc)
60 (hatvan)
64 (hatvannégy)

Joker: 222695

Nyeremények:

5 találatos szelvény nem volt;
4 találatos szelvény 27 darab, nyereményük egyenként 3.071.930 forint;
3 találatos szelvény 2.493 darab, nyereményük egyenként 35.830 forint;
2 találatos szelvény 88.780 darab, nyereményük egyenként 2.625 forint.

Mivel senki sem találta el mind az öt számot, a jövő héten már 6,424 milliárd lesz a főnyeremény.

Címlapról ajánljuk
Sinkó Eszter: valódi egészségügyi rendszerváltáshoz nem elegendőek a személycserék

Sinkó Eszter: valódi egészségügyi rendszerváltáshoz nem elegendőek a személycserék

Több olyan eleme is volt az eddigi rendszernek, amelyek azt mutatták, hogy állam által vezérelt egészségügy alakult ki az elmúlt tizenhat évben Magyarországon – mondta az egészségpolitikai szakértő egy konferencián. Úgy véli, drámaian romlott az egészségügyi ellátás színvonala ezen időszak alatt, ezért az új egészségügyi tárcának egyebek mellett javítania kell az egészségügyhöz való hozzáférést, továbbá rendeznie kell a köz- és magánellátás viszonyát.

Tarr Zoltán: ilyen lesz a közmédia

A cél a szabad, független közmédia, ami nem a mindenkori hatalmat szolgálja, hanem valóban a köz érdekében működik, a hiteles tájékoztatáson dolgozik, és megbízható, politikamentes intézmény - közölte a társadalmi kapcsolatokért és kultúráért felelős miniszter kedden a Facebook-oldalán, miután az Országgyűlés elfogadta a közmédia intézményrendszerének átalakításáról szóló jogszabályt.
inforadio
ARÉNA
2026.06.24. szerda, 18:00
Novák Zoltán
a Méltányosság Politikaelemző Központ projektigazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×